Stan prírodný Indoor&Outdoor Teepee Evolutive Smoby výškovo nastaviteľný 159-184 cm s textilným závesom UV filter od 2-8 rokov

Popis produktu

Prekvapte svoje dieťa nadčasovými hračkami od špičkového francúzskeho výrobcu Smoby. Prírodný stan Teepee Evolutive je fantastický hrací stan, ktorý dokáže rásť spolu s vašimi deťmi od 2 do 8 rokov. Vďaka robustným dvojitým stenám z odolného plastu je vhodný do interiéru aj exteriéru. Jeho povrch je chránený anti UV filtrom, vďaka ktorému odoláva slnečnému žiareniu, takže si aj po rokoch zachová svoje krásne farby. Indiánsky stan pôsobí veľmi realisticky, deti si ho obľúbia na prvý pohľad. Spolu s ním sa ponoria do vlastného sveta fantázie, s kamarátmi a súrodencami sa zahrajú rôzne hry na indiánov.

Rodičov poteší možnosť nastavenia výšky stanu v závislosti od veku dieťaťa alebo okolitého priestoru. Pre využitie stanu v interiéri sa dá rozložiť v rozmeroch 121*127 cm, pričom výška stanu dosahuje 159 cm. Pre staršie deti, alebo pre exteriérové použitie, dokážete upraviť rozmery na 140*147 cm, s celkovou výškou 184 cm. Jednotlivé plastové časti stanu sa dajú ľahko zložiť vďaka dômyselnému systému zásuvných dielov a veľkých plastových skrutiek. Váha stanu je iba 13 kg, ľahko sa čistí a prenáša. Steny sú vybavené dizajnovými otvormi, vďaka ktorému do stanu prúdi čerstvý vzduch aj počas horúcich letných dní. Zároveň sa vďaka nim vytvára pôsobivý efekt slnečných lúčov.

Indiánsky teepee je vybavený praktickým vstupom, v ktorom sa nachádza zelený záves, ktorý sa dá ľahko umývať navlhčenou handričkou. Integrovaný záves je vybavený suchým zipsom pre rýchle uzavretie vstupu do stanu. Túto možnosť ocenia deti v prípade silného vetra alebo počas tajných porád, kedy budú potrebovať súkromie. Interiér stanu je vybavený 2 úložnými boxami, do ktorých si deti uložia svoje obľúbené hračky. Hrací stan vydrží deťom dlhé roky, stane sa ich obľúbeným miestom, v ktorom sa budú cítiť bezpečne. V detskej izbičke vytvorí útulnú prírodnú atmosféru, pri použití v exteriéri ozdobí každý dvor a záhradu. Jeho povrch je príjemný, zamatový na dotyk.

So stanom Smoby získajú deti krásne zážitky, vymyslia si vlastné hry na pištoľníkov a indiánov z divokého Západu. Podnecuje v nich rozvoj fantázie a predstavivosti, pri hre viacerých detí prichádza k ich socializácii, zlepšujú si komunikačné a jazykové schopnosti. Využitie stanu je celoročné, deti v ňom môžu aj prespať. Originálne zážitky pri hre s indiánskym stanom umocňuje jeho ergonomické riešenie a dostatočný priestor na hranie. Dômyselnú konštrukciu navrhli francúzskymi dizajnérmi na základe skutočných indiánskych stanov, aby sa čo najviac približovala detským predstavám.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s vlastnou, originálnou myšlienkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery147*140*184 cm
Celková výška159-184 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť13,0 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.