Stan prírodný Indoor&Outdoor Teepee Evolutive Smoby nastaviteľný s náradím na záhradu od 24 mes

Popis produktu

S francúzskymi hračkami Smoby sa deti učia chrániť a obdivovať prírodu. Prírodný stan Indoor&Outdoor Teepee Evolutive predstavuje skvelú voľbu pre neposedných chlapcov a dievčatá, pričom sa vyznačuje schopnosťou rásť s nimi od 2 do 8 rokov. S robustnými dvojitými stenami z odolného plastu je vhodný do interiéru aj exteriéru. Jeho povrch je chránený anti UV filtrom, vďaka ktorému odoláva slnečnému žiareniu, takže farby nevyblednú ani po rokoch používania. Indiánsky stan pôsobí realistickým dojmom, deti si ho obľúbia na prvý pohľad, každý deň objavujú nové herné možnosti. So súrodencami a kamarátmi si vytvárajú vlastné príbehy o Divokom západe, hrajú sa na indiánov, pištoľníkov a farmárov, pričom budú mať k dispozícii bohatú sadu záhradného náradia.

Stan ponúka možnosť nastavenia výšky v závislosti od veku dieťaťa alebo okolitého priestoru. Pre využitie stanu v interiéri sa dá rozložiť v rozmeroch 121*127 cm, pričom výška stanu dosahuje 159 cm. Pre staršie deti, alebo pre exteriérové použitie, dokážete upraviť rozmery na 140*147 cm s celkovou výškou 184 cm. Jednotlivé plastové časti stanu sa dajú ľahko zložiť vďaka dômyselnému systému zásuvných dielov a veľkých plastových skrutiek. Váha stanu je iba 13 kg, ľahko sa čistí a prenáša. Steny sú vybavené dizajnovými otvormi, vďaka ktorému do stanu prúdi čerstvý vzduch aj počas horúcich letných dní. Zároveň sa vďaka nim vytvára originálny efekt slnečných lúčov.

Indiánsky teepee je vybavený vstupom v tvare trojuholníka, v ktorom sa nachádza zelený záves, ktorý sa dá ľahko umývať navlhčenou handričkou. Integrovaný záves je vybavený suchým zipsom pre rýchle uzavretie vstupu do stanu. Túto možnosť ocenia deti v prípade silného vetra alebo počas tajných porád, kedy budú potrebovať súkromie. Interiér stanu je vybavený 2 úložnými boxami, do ktorých si deti uložia svoje obľúbené hračky. Hrací stan vydrží deťom dlhé roky, stane sa ich obľúbeným miestom, v ktorom sa budú cítiť bezpečne. V detskej izbičke vytvorí útulnú prírodnú atmosféru, pri použití v exteriéri ozdobí každý dvor a záhradu. Jeho povrch je príjemný, zamatový na dotyk.

Štýlové predzáhradky pri chodníku vytvoria 3 zelené ploty so 6 kvetináčmi, v ktorých sa deti naučia pestovať rôzne kvetiny a bylinky. Predzáhradku si môžu ľubovoľne prispôsobovať podľa svojich potrieb, ploty s kvetináčmi sa upraviť do rôznych tvarov kdekoľvek v záhrade. Pri hre na záhradníkov si chlapci aj dievčatá vytvárajú originálne spojenie s prírodou, naučia sa pravidelne polievať rastlinky, dávajú pozor, aby mali dostatočnú vlhkosť a dostatok slnečného svetla. Vďaka tejto aktivite sa približujú svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednosti.

Pri práci v záhradke sa spoľahnú na kosačku na trávu s mechanickým zvukom a otvárateľným košom na trávu, vozík s náradím s veľkými hrabľami na lístie, klasickými hrabličkami, malou lopatkou, veľkou a malou motykou, kolíkom na sadenie, krhličkou, 2 kvetináčmi, nožnicami, krhlou a takisto ich poteší aj originálny plastový fúrik v modro-zelenom vyhotovení, s ktorým sa môžu smelo pustiť do prevážania rôznych materiálov. Tieto doplnky výborne doplnia výbavu každého malého záhradkára, získa realistickejšie zážitky a učí sa používať rôzne druhy pracovného náradia.

So stanom Smoby získajú deti nádherné zážitky, vymyslia si vlastné hry na pištoľníkov a indiánov z divokého Západu. Podnecuje v nich rozvoj fantázie a predstavivosti, pri hre viacerých detí prichádza k ich rýchlejšej socializácii, zlepšujú si komunikačné a jazykové schopnosti. Využitie stanu je celoročné, deti v ňom môžu aj prespať. Komfortný indiánsky stan s ergonomickým riešením poskytuje deťom dostatočný herný priestor. Dômyselnú konštrukciu navrhli francúzski dizajnéri na základe skutočných indiánskych stanov, aby sa čo najviac približovala detským predstavám.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s vlastnou, originálnou myšlienkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery147*140*184 cm
Celková výška159-184 cm
MechanickéSS2023 vozík ECO465
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť13,0 kg
Farbabéžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.