Trojkolka Zoo Frog smarTrike bledozelená od 10 mes

Popis produktu

Trojkolka pre deti SMART TRIKE Zoo je víťazom mnohých ocenení. Pre rodiča predstavuje tú najlepšiu možnosť ako zažiť veľké dobrodružstvo spolu so svojim dieťaťom. Už od 10 mesiacov sa rodičia s dieťaťom môžu vybrať na ich prvý výlet na trojkolke pre deti. S trojkolkou pre deti sa môžete vybrať do mesta, do parku, či na návštevu k babičke. Riadidlá trojkolky sa dajú uzamknúť, a tak rodič ovláda smer trojkolky. Trojkolka má trojbodový bezpečnostný pás v tvare Y s mäkkými vypchávkami na ramenách a okolo celého dieťaťa. Ergonomicky riešená dlhá chrbtová opierka, ktorá zabezpečuje zdravé držanie tela, a pritom pohodlné sedenie aj dlhšiu dobu. Na vrchu je zakončená opierkou na hlavičku, aby hlavička dieťaťa mala jemnú a pritom pevnú oporu v každej pozícii.

Na volante trojkolky je umiestnený plastový košík na fľašu. Trojkolka pre deti má krásne farebné prevedenie kombinácie zelenej a čiernej farby. Smart Trike Zoo Fog rastie s vašim dieťaťom. Všetky časti trojkolky sú odnímateľné, až napokon môže vaše dieťa používať trojkolku klasickým spôsobom. Spočiatku slúži ako športový kočík. Na rúčke je športová taška. Pre rodiča je pohodlná vďaka teleskopicky výškovo nastaviteľnej rukoväti, ktorá sa dá neskôr úplne odmontovať. Press-out spojka na prednom kolese zabraňuje otáčaniu pedálov, keď rodič ovláda predné koleso. Konštrukcia trojkolky je kovová s odolnými platovými komponentami. Kolesá sú vyrobené z kvalitnej gumy.

Nad trojkolkou a hlavičkou dieťaťa sa nachádza polohovateľná strieška, ktorá chráni dieťa pred slnečnými lúčmi. Trojkolka pre deti má nohou ovládateľnú brzdu, protišmykové pedále a skladacie stúpačky na nôžky malého dieťaťa, kým ešte nedosiahne na pedále. SMART TRIKE je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. SMART TRIKE je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.