Trojkolka Cupcake smarTrike fialovo-zelená od 15 mes

Popis produktu

Trojkolka pre deti je vyhotovená v pekných farbách fialovej a zelenej, ktorá je vhodná pre malá dievčatká. Trojkolka pre deti SMART TRIKE Cupcake je ideálna trojkolka pre deti, ktoré potrebujú pomocnú ruku rodičov v počiatočných fázach ich dobrodružnej jazdy.  Je to úžasná a kvalitná trojkolka s vodiacou rúčkou. SMART TRIKE je vhodná pre deti už od 15 mesiacov a vďaka svojim odnímateľným častiam sa z nej postupne stáva trojkolka vhodná pre deti až do veku 36 mesiacov, kým nepresedlajú na svoj prvý bicykel. Detská trojkolka rastie spolu s vašim dieťaťom, a v každom veku sa mu plne prispôsobuje. V prednej časti trojkolky je malý košík na fľašu.

Bezpečnosť je zaručená vďaka trojbodovému bezpečnostnému pásu a pohodlnosť vďaka ergonomicky tvarovanému sedadlu. Trojkolka je stabilná a hravo si poradí i s menšími nerovnosťami. Počas prvých mesiacov jazdenia rodič ovláda smer jazdy pomocou teleskopicky nastaviteľnej ovládacej rúčky. Neskôr, keď je dieťa dostatočne veľké na samostatnú jazdu, dá sa pohodlne odmontovať bez použitia akéhokoľvek náradia. Kolieska detskej trojkolky sú vyrobené z kvalitnej gumy, majú tichý chod a vďaka nim je trojkolka pre deti SMART TRIKE stabilná. Predné koleso je s voľnobehom a tak rodič plne ovláda smer jazdy pomocou rúčky. Je vyrobená z kvalitnej kovovej konštrukcie v kombinácii s odolným plastom.

Zadná vyklápacia korba slúži ako priestor na odkladanie drobností a neskôr poslúži dieťaťu na hranie. SMART TRIKE Cupcake je kvalitná a krásna trojkolka vhodná pre chlapcov či dievčatká, ktoré radi objavujú svet. Jazda na trojkolke je nielen zábava ale dieťa si zároveň posilňuje svaly, čo prispieva k jeho prirodzenému a zdravému vývinu. SMART TRIKE je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. SMART TRIKE je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.