smarTrike 1392800-S žlto-oranžová trojkolka Cupcake so slnečníkom +15 mesiacov

Popis produktu

Trojkolka pre deti smarTrike Cupcake je ideálna trojkolka pre deti, ktoré potrebujú pomocnú ruku rodičov v počiatočných fázach ich dobrodružnej jazdy.  Je to úžasná a kvalitná trojkolka s vodiacou rúčkou. Trojkolka je prevedená vo veselej farebnej kombinácii žiarivej v pastelových farbách modrej, oranžovej a žltej farby, ktorá okúzli každé dievčatko i chlapčeka. SmarTrike je vhodná pre deti už od 15 mesiacov a vďaka svojim odnímateľným častiam sa z nej postupne stáva trojkolka vhodná pre deti až do veku 36 mesiacov, kým nepresedlajú na svoj prvý bicykel. Detská trojkolka rastie spolu s vašim dieťaťom, a v každom veku sa mu plne prispôsobuje. V prednej časti trojkolky je malý košík na fľašu. Bezpečnosť je zaručená vďaka trojbodovému bezpečnostnému pásu a pohodlnosť vďaka ergonomickému tvarovanému sedadlu.

Trojkolka je stabilná a hravo si poradí i s menšími nerovnosťami. Počas prvých mesiacov jazdenia rodič ovláda smer jazdy pomocou teleskopicky nastaviteľnej ovládacej rúčky. Neskôr, keď je dieťa dostatočne veľké na samostatnú jazdu, dá sa pohodlne odmontovať bez použitia akéhokoľvek náradia. Kolieska detskej trojkolky sú vyrobené z plastu, s gumeným pruhom v strede, majú tichý chod a vďaka nim je trojkolka pre deti smarTrike stabilná. Predné koleso je s voľnobehom a tak rodič plne ovláda smer jazdy pomocou rúčky. Je vyrobená z kvalitnej kovovej konštrukcie v kombinácii s odolným plastom. Zadná vyklápacia korba slúži ako priestor na odkladanie drobností a neskôr poslúži dieťaťu na hranie.

SmarTrike Cupcake je kvalitná a krásna trojkolka vhodná pre chlapcov či dievčatká, ktoré radi objavujú svet. Jazda na trojkolke je nielen zábava ale dieťa si zároveň posilňuje svaly, čo prispieva k jeho prirodzenému a zdravému vývinu. SmarTrike je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. SmarTrike je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality.

Vlastnosti

  • plastové kolieska s gumeným pásom v strede
  • nádoba na fľašu
  • zadná plastová nádoba na hračky
  • trojbodový bezpečnostný pás
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • praktická rodičovská rúčka
  • pevná kovová konštrukcia
  • od 15 mesiacov až do 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 15 mesiacov
Rozmery68*52*52 cm
Rozmery balenia44*23*29 cm
Hmotnosť3,5 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.