Trojkolka Lollipop smarTrike fialovo-zelená od 10 mes

Popis produktu

Trojkolka pre deti Lollipop od výrobcu kvalitných hračiek SMART TRIKE, je vhodná pre deti od 10 mesiacov. Kombinácia krásnych odtieňov fialovej, bielej a zelenej farby je vhodná pre malá dievčatká. Je to svieža kombinácia, ktorá podporuje fantáziu a hravosť. Trojkolka má praktickú teleskopickú rodičovskú rúčku, pomocou ktorej môže rodič pohodlne ovládať jazdu a rýchlosť dieťaťa počas jeho prvých jázd. Predné koleso je s voľnobehom. Trojkolka má nožnú brzdu na zastavenie trojkolky. Neskôr, keď je dieťa schopné riadiť trojkolku a objavovať svet samo, tyč sa dá jednoducho odmontovať.

Obsahuje aj skladacie stúpačky, ktoré slúžia dieťaťu na oddych. Riadidlá trojkolky sa dajú uzamknúť a tak rodič ovláda smer jazdy. Dvojitý systém protišmykových pedálov a stúpačiek je veľmi praktický. Bezpečnosť pre dieťa je zaručená vďaka trojbodovému bezpečnostnému pásu ako aj hrazde okolo pása, ktorá slúži zároveň ako opierka. Praktická plastová nakladacia korba sa dá využiť pri hre vášho dieťaťa. Trojkolka SMART TRIKE Lollipop pomáha deťom s ich motorickým a pohybovým vývojom. Je vyrobená z kvalitných materiálov. Má pevnú kovovú konštrukciu, v kombinácii s odolnými plastami, ktoré vám poslúžia dlhé roky.

Kolesá sú pogumované a protišmykové. Trojkolka SMART TRIKE je navrhnutá tak, aby sa prispôsobila potrebám vášho dieťaťa a rastie spolu s ním. Deti milujú jazdu doma či v parku. SMART TRIKE je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. SMART TRIKE je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.