Športový set na záhradu Sport 3v1 Écoiffier 3 hry

Popis produktu

Športový set hier na záhradu Sport 3v1 Écoiffier predstavuje jednu fantastickú sadu hračiek do záhrady pre najmenšie deti od 36 mesiacov. Set hier v sebe zahŕňa klasické hry ako kruhy na hádzanie, loptičky v poháriku a plechovky s loptičkou. Táto detská súprava športových hier sa dá veľmi dobre využiť vonku, ale aj vo vnútri. Deti si s ňou teda môžu krátiť čas počas letných slnečných dní, ale aj počas chladných daždivých večerov, kedy sú nútené byť zatvorené doma. Hračky sú vyrobené z plastu, sú ľahké, ale odolné, zo zdravotne neškodných farieb, takže vydržia dlhé roky.

Manipuláciou s hračkami sa rozvíja jemná aj hrubá motorika a pohybové zručnosti detí. Taktiež sa deti učia dodržiavať pravidlá, učia sa ako spolupracovať aj súťažiť. Je to ideálny darček pre chlapcov aj dievčatá, ktorý obľubujú pohyb vonku a neradi len tak strácajú čas. Súprava detských hier je veľmi dobrým prostriedkom na to, aby deti trávili viac času vonku. Okrem toho, že je to zábavný spôsob ako si krátiť čas, prispievajú aj k mentálnemu rozvoju detí.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Francúzsky Écoiffier sa na trhu s hračkami vyníma hračkami s originálnym dizajnom, modernými trendmi, bezpečnostnými kritériami na vysokej úrovni a kvalitou za primeranú cenu. Deti sa so setom hier na záhradu nielen parádne zabavia, ale trávia vďaka nemu čas na čerstvom vzduchu a je to tiež výborný prostriedok na utužovanie priateľstiev.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery balenia39*15*25 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,71 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.