Športový set na záhradu Sport Écoiffier 7 druhov hier

Popis produktu

Športový set na záhradu od Écoiffier je krásna a zábavná sada hračiek vhodná pre dievčatá a chlapcov od 3 rokov. Set hier v sebe zahŕňa klasické hry - kolkygolf, pólo, loptičky v poháriku, hádzanie kruhov, chytanie kačičiek na udicu a tanier na hádzanie. Táto detská súprava športových hier sa dá veľmi dobre využiť na záhrade, na dvore, ale takisto aj v interiéri. Deti si s ňou teda môžu krátiť čas počas letných slnečných dní, ale aj počas chladných daždivých večerov, kedy sú nútené byť zatvorené doma. Nadčasové hračky sú vyrobené z plastu, sú ľahké, ale odolné, zo zdravotne neškodných farieb, takže vydržia dlhé roky a zabaví sa s nimi aj viacero detí.

Súprava detských hier na von je veľmi dobrým prostriedkom na to, aby deti trávili viac času vonku, na čerstvom vzduchu. Okrem toho, že je to zábavný spôsob ako si krátiť čas, prispievajú aj k mentálnemu rozvoju detí. Manipuláciou s hračkami sa rozvíja jemná aj hrubá motorika a pohybové zručnosti detí. Taktiež sa deti učia dodržiavať pravidlá, učia sa ako spolupracovať aj súťažiť. Je to ideálny darček pre chlapcov aj dievčatá, ktorý obľubujú pohyb po vonku a neradi len tak strácajú čas.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,2 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.