Športový set na záhradu Sport Sets Écoiffier 6 druhov hier

Popis produktu

Športový set na záhradu Sport Sets od francúzskeho Écoiffier predstavuje skvelú sadu športových hier, s ktorou sa zabavia chlapci a dievčatá už od 3 rokov. Súprava hier v sebe zahŕňa klasické hry - kolky, golf, loptičky v poháriku, hádzanie kruhov, chytanie kačičiek na udicu a tanier na hádzanie. Táto detská súprava športových hier sa dá veľmi dobre využiť na záhrade a na dvore, ale takisto aj v interiéri. Deti si s ňou teda môžu krátiť čas počas letných slnečných dní, ale aj počas chladných daždivých večerov, kedy sú nútené byť zatvorené doma. Nadčasové hračky sú vyrobené z ľahkého odolného plastu a zo zdravotne neškodných farieb, takže vydržia dlhé roky a zabaví sa s nimi aj viacero detí.

Súprava detských hier je veľmi dobrým prostriedkom na to, aby deti trávili viac času na čerstvom vzduchu. Okrem toho, že je to zábavný spôsob ako si krátiť čas, prispievajú aj k mentálnemu rozvoju detí. Manipuláciou s hračkami sa rozvíja jemná aj hrubá motorika a pohybové zručnosti detí. Taktiež sa deti učia dodržiavať pravidlá, učia sa spolupracovať aj súťažiť. Je to ideálny darček aj pre športovo založené deti, ktoré si rozvíjajú aj reflexy, presnosť a koordináciu ruka-oko.

Écoiffier prináša deťom kvalitné detské hračky s originálnym dizajnom, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie európske kritériá, preto sú vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.