Sada 4 spoločenských hier k piknikovému stolu Games Drawer Set Smoby umiestnene v priečinku od 3-6 rokov

Popis produktu

Rozšírte detský domček Smoby o ďalšie príslušenstvo a doplnky, s ktorými sa zabaví každé dieťa už od 3 do 6 rokov. Sada 4 spoločenských hier k piknikovému stolu Games Drawer Set pripraví deťom veľa radostných chvíľ pri hre spoločenských hier na čerstvom vzduchu. Sada obsahuje priečinok, ktorý sa dá vďaka fixačným doplnkom jednoducho pripevniť na spodnú stranu piknikového stolíka. Priečinok sa dá jednoducho vysúvať, deti si z neho ľahko vyberú spoločenské hry a po hre si ich môžu schovať naspäť.

4 spoločenské hry pre deti sú vyobrazené na 2 herných doskách s obojstrannou potlačou, spolu s nimi majú deti k dispozícii aj 4 herné figúrky a bielu kocku na hádzanie. Zelený priečinok má rozmery 34*31 cm s výškou 4 cm. Chlapci aj dievčatá si vďaka hrám môžu zdravo zasúťažiť a pokúsiť sa čo najrýchlejšie vyhrať. Hravým spôsobom si vytvárajú lepšie a pevnejšie sociálne väzby, získavajú nové zážitky a zlepšujú si komunikačné a jazykové schopnosti pri hre so svojimi súrodencami a kamarátmi. Doskové hry v nich takisto povzbudzujú rozvoj kreativity a fantázie, trénujú si jemnú motoriku a logické myslenie.

Renomovaný francúzsky výrobca Smoby prináša deťom moderné hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery32*5*35 cm
Hmotnosť500 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.