Sada spoločenských hier Touroperator Multi-Games Set Janod v angličtine od 3 rokov

Popis produktu

Sada spoločenských hier Touroperator je pekná a náučná súprava hier vhodná pre deti od 3 do 10 rokov, ideálna pre 2 až 6 hráčov. Set spoločenských hier vám ponúka hodiny plné zábavy pre celú rodinu. Predstavuje všetko, čo potrebujete na dovolenku, daždivé alebo horúce letné dni, keď si budete chcieť oddýchnuť alebo sa zabaviť s vašimi ratolesťami. Je to ideálny spoločník na akýkoľvek výlet alebo dovolenku, všetky hry sú ladené v motívoch spojených s cestovaním. V balení nájdete pexeso, žolíkové karty, kocky, domino, kvarteto a pod. Hry okrem zábavy pomáhajú vzdelávať vaše detičky, rozvíjať fantáziu, pamäť, súťaživosť, logické myslenie, analytické schopnosti a strategické plánovanie. Súprava spoločenských hier je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Pri spoločenských hrách sa rozvíja logické myslenie, deti poznávajú farby, národy, zvieratká, čísla. Možností na rozvoj dieťaťa je pri tejto hre mnoho. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas.

Janod je výrobca prvotriednych detských hračiek, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom. Sú to hračky, ktoré sú nielen zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju inteligencie dieťaťa. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • súprava rôznych spoločenských hier
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 3 do 10 rokov
  • ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, logického myslenia, analytických schopností, pamäte, fantázie
  • deti sa učia poznávať farby, ľudí, čísla
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • v praktickom balení na cesty
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • originálny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.