Spoločenská hra Slová 3,2,1... Go! Challenge Words Educa 48 slov 150 písmen španielsky od 6 rokov

Popis produktu

Spoločenská hra Slová 3,2,1... Go! Challenge Words od španielskeho výrobcu Educa predstavuje skvelý darček pre deti od 6 rokov. Hra so slovíčkami v španielskom jazyku pozostáva zo 48 kartičiek so slovíčkami s obrázkami a 150 farebnými písmenkami. Deti majú za úlohu čo najrýchlejšie nájsť a správne zoradiť písmenká, aby získali správne slovíčko, ktoré vidia na svojej kartičke. Hravým spôsobom sa tak učia abecedu, učia sa nové slovíčka a ich význam v španielskom jazyku. Vďaka nádherným obrázkom si ešte lepšie zapamätajú jednotlivé slovíčka, cudzojazyčná hra ich zabaví na dlhé hodiny.

Hra je vyrobená z kvalitných a odolných materiálov, takže sa tak skoro neopotrebuje a dlho vyzerá ako nová. Hrou Challenge Words sa precvičuje pozornosť a reflexy, pamäť a obohacuje slovná zásoba v cudzom jazyku. Je to ideálna hra do každej domácnosti, ktorá zblíži členov rodiny a všetkým prinesie radosť. Hra zabaví všetkých najmä vtedy, keď je vonku nepriaznivé počasie alebo večer namiesto pozerania televízie, ale aj na výlety na chate či pri vode. Pravidlá hry sú v španielskom jazyku.

Španielsky výrobca Educa je kvalitný producent detských hračiek, ktoré nielen zabávajú, ale aj vzdelávajú a rozvíjajú. Educa je zárukou vysokej európskej kvality - produkty pred expedovaním prechádzajú niekoľkostupňovou prísnou kontrolou. Educa vyrába rôzne logické hry a hračky nielen pre produkty v kategórii rodinné spoločenské hry v cudzom jazyku.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery balenia25*25*6 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
JazykSpanish
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.