Spoločenská hra Rapidiplex Janod na rozvoj pamäte od 4 rokov

Popis produktu

Detská spoločenská hra Rapidiplex z dielne francúzskych dizajnérov Janod je pekná a náučná hračka vhodná pre dievčatá a chlapcov od 4 do 8 rokov. Hra je ideálna pre 2-4 hráčov. Obsahuje 4 karty s predstaviteľmi cirkusu a priesvitné kartičky, ktoré sa ukladajú na jednotlivé políčka. Hráči majú za úlohu uložiť priesvitné kartičky na správne políčko svojej hracej karty v čo najkratšom čase. Vyhráva hráč, ktorý zaplní svoju hraciu kartu ako prvý. Staršie deti si môžu určiť aj vlastné pravidlá, napríklad pri ukladaní priesvitných kartičiek na svoju hraciu plochu použijú pravidlá hry Bingo. Fantázii pri hre sa medze nekladú. Je to krásna nadčasová hračka pre každé dieťa, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Hračky francúzskej značky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky hračky Janod majú istý edukačný význam, pretože ovplyvňujú optimálny vývoj dieťaťa. Majú priaznivý vplyv na mentálny, ale aj fyzický rozvoj detí. Manipuláciou s hračkou sa rozvíja jemná detská motorika a hmatová citlivosť. Uvažovaním nad ďalšími krokmi v hre sa rozvíja aj ich logické myslenie. Táto detská hračka Janod je skvelým spoločníkom na dlhé cesty, aby deti zahnali nudu a zažili kopec zábavy. Doprajte túto zábavnú spoločenskú hru Rapidiplex svojim najmenším a zaručíte im tak nielen dni bez nudy, ale aj posilňovanie jemnej motoriky a precvičovanie pamäťových schopností.

Spoločnosť Janod prináša na trh kvalitné hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award.

Vlastnosti          

  • spoločenská hra pre celú rodinu
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodná pre deti od 4 do 8 rokov
  • ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, logického myslenia
  • v praktickom balení
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery15*15 cm
Rozmery balenia20*8*17 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,4 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné