Pexeso so zvieratkami Memonimo Janod od 3 rokov

Popis produktu

Detské pexeso Memonimo je pekná a náučná hračka vhodná pre deti od 3 do 7 rokov, ideálna pre 2 a viac hráčov. Je to tradičné pexeso so zvieratkami z rôznych kútov sveta. Krásne ilustrované detské pexeso je skvelým darčekom pre vaše detičky. Cieľom hry je nájsť a vyzbierať všetky zhodné páry. Vyhráva hráč, ktorý nazbiera najviac párov kartičiek. Pexeso rozvíja u detí postreh, pamäť a motoriku, napomáha aj vytváraniu asociácii, rozvíja analytické schopnosti. Pexeso so zvieratkami je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas.

Janod je výrobca prvotriednych detských hračiek, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom. Sú to hračky, ktoré sú nielen zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju inteligencie dieťaťa. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • farebné pexeso pre dvoch a viac hráčov
  • 32 dielov
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 3 do 7 rokov
  • ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, pamäte a analytických schopností
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • nádherný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.