Spoločenská hra Lynx Rýchly ako rys Educa 350 obrázkov v nemčine od 6 rokov

Popis produktu

Spoločenská hra pre celú rodinu Lynx od španielskeho výrobcu Educa je originálna hra v nemeckom jazyku, s ktorou sa zabavia nielen deti, ale aj ich rodičia. Hra obsahuje až 350 rôznych obrázkov. Rodinná spoločenská hra Lynx je určená pre všetkých - chlapcov či dievčatá od 6 rokov, ale aj pre dospelých hráčov. Hra je vyrobená z kvalitných a odolných materiálov, takže sa tak skoro neopotrebuje a dlho vyzerá ako nová. Herná doska je zložená z niekoľkých dielikov, ktoré do seba zapadajú.

Rodinná spoločenská hra Lynx má pomerne jednoduché pravidlá. Z jednotlivých dielikov sa poskladá herná doska, takže hra môže byť zakaždým trochu iná. Na hernej ploche sú nakreslené obrázky, ktoré treba hľadať. Kto nájde obrázok prvý, získava bod. Hrou Lynx sa precvičuje pozornosť a reflexy. Lynx je ideálna hra do každej domácnosti, ktorá zblíži členov rodiny a všetkým prinesie radosť. Hra zabaví všetkých najmä vtedy, keď je vonku škaredé počasie alebo večer namiesto pozerania televízie, ale aj na výlety na chate či pri vode. 

Španielsky výrobca Educa je kvalitný producent detských hračiek, ktoré nielen zabávajú, ale aj vzdelávajú a rozvíjajú.  Španielska značka Educa je zárukou vysokej európskej kvality - produkty pred expedovaním prechádzajú niekoľkostupňovou prísnou kontrolou. Educa vyrába rôzne logické hry a hračky nielen pre produkty v kategórii rodinné spoločenské hry v cudzom jazyku. Keďže je táto spoločenská hra v nemčine, deti si prostredníctvom nej môžu rozširovať slovnú zásobu nemeckého jazyka.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 6 rokov
PôvodSpain
Balenie v kartóne A/NÁno
JazykGerman
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné