Spoločenská hra Lince Misterio Educa 150 obrázkov s magickými perami španielsky od 5 rokov

Popis produktu

Spoločenská hra Lince Misterio od španielskeho výrobcu Educa je originálna hra v španielskom jazyku, s ktorou sa zabavia všetky deti už od 5 rokov. Hra obsahuje až 150 rôznych obrázkov, pričom 50 obrázkov je neviditeľných a dajú sa rozoznať iba vďaka 4 magickým perám so svetlom. Chlapci aj dievčatá budú mať vďaka nim ešte krajšie zážitky pri súťaži o najrýchlejšieho hľadača obrázkov. Hra je vyrobená z kvalitných a odolných materiálov, takže sa tak skoro neopotrebuje a dlho vyzerá ako nová. Herná doska je zložená z 9 dielikov, ktoré do seba zapadajú.

Spoločenská hra Lince má pomerne jednoduché pravidlá. Z jednotlivých dielikov sa poskladá herná doska, takže hra môže byť zakaždým trochu iná. Na hernej ploche sú nakreslené obrázky, ktoré treba hľadať. Kto nájde obrázok prvý, získava bod. Hrou Lince sa precvičuje pozornosť a reflexy, je to ideálna hra do každej domácnosti. Deti si vďaka nej precvičia svoje rýchle reakcie, sústredenosť a všímavosť. Hra zabaví všetkých najmä vtedy, keď je vonku nepriaznivé počasie alebo večer namiesto pozerania televízie, ale aj na výlety na chate či pri vode. Hra je spolu s pravidlami lokalizovaná v španielskom jazyku, je určená pre 2-4 hráčov.

Španielsky výrobca Educa je kvalitný producent detských hračiek, ktoré nielen zabávajú, ale aj vzdelávajú a rozvíjajú.  Španielska značka Educa je zárukou vysokej európskej kvality - produkty pred expedovaním prechádzajú niekoľkostupňovou prísnou kontrolou. Educa vyrába rôzne logické hry a hračky nielen pre produkty v kategórii rodinné spoločenské hry v cudzom jazyku.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery balenia36*26*6 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
TypBatteries: 12xAG3 (not included)
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.