Spoločenská hra Le Lynx Junior Educa 36 obrázkov vo francúzštine

Popis produktu

Spoločenská hra pre deti Le Lynx Junior je od španielskeho výrobcu Educa a obsahuje až 36 rôznych veľkých obrázkov, špeciálne upravených tak, aby sa deťom ľahko hľadali. Hra vo francúzštine je určená pre deti už od 3 rokov a je vyrobená z kvalitných a odolných materiálov, takže sa tak skoro neopotrebuje a dlho vyzerá ako nová. Hrou Le Lynx sa cvičí pamäť, pozornosť a reflexy. Le Lynx je ideálna hračka do domácej pohody, keď je vonku škaredé počasie, alebo večer namiesto pozerania televízie, ale aj na výlety na chate či pri vode. 

Pravidlá hry:

Varianta A: Každé dieťa si vyberie 3 kartičky z krabice, v ktorej sú premiešané karty a položí ich lícom dolu, aby ich nevidelo. Potom sa deti odštartujú dohodnutým signálom, obrátia svoje kartičky naopak a môžu začať hľadať na stole siluety, ktoré sú zhodné s ich obrázkami. Prvý hráč, ktorý nájde 3 zhodné páry, vyhráva a hra môže pokračovať.

Varianta B: Nehrajúci hráč vyberie ľubovoľnú kartičku z krabice a ukáže ju ostatným deťom, ktoré začnú naraz hľadať zhodný obrázok. Pri nájdení zhodného páru si víťaz odloží kartičky a hra pokračuje, až kým sa neminú všetky kartičky z krabice. Následne sa spočítajú zhodné páry u každého dieťaťa a víťazom je ten, kto ich našiel najviac.

Hra obsahuje:

Krabicu a 36 kariet s obrázkami zvieratiek, vecí, objektov...

Španielska značka Educa je zárukou vysokej európskej kvality - produkty pred expedovaním prechádzajú niekoľkostupňovou prísnou kontrolou. Educa vyrába rôzne logické hry a hračky nielen pre produkty v kategórii rodinné spoločenské hry.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.