Spoločenská hra Le Jeu de L' Oie Educa vo francúzštine

Popis produktu

Detská spoločenská hra Le Jeu de L'Oie vo francúzštine je od španielskeho výrobcu Educa. Obsahuje hernú plochu s rôznymi veselými obrázkami, kocky a figúrky. Detská spoločenská hra Le Jeu de L'Oie je určená pre chlapcov či dievčatá od 3 rokov, ale zabaviť sa s ňou dokáže celá rodina. Táto hra, tak ako všetky spoločenské hry od výrobcu Educa, je vyrobená precízne a poctivo a je vyrobená z kvalitných a odolných materiálov, takže sa tak skoro neopotrebuje a dlho vyzerá ako nová.

Rodinná spoločenská hra Le Jeu de L'Oie má veľmi jednoduché pravidlá. Herná plocha má políčka do tvaru slimáka a cieľom je dostať sa od políčka 1 po posledné políčko pomocou figúrky, ktorá sa hýbe vždy o toľko políčok, koľko padne na kocke. Hra je obohatená o skratky, ktoré sa môžu využiť, ak padne vhodný počet bodov na koce. Hra tak naberá na dynamike a napínavosti. Le Jeu de L'Oie je ideálna hračka do domácej pohody, keď je vonku škaredé počasie, alebo večer namiesto pozerania televízie, ale aj na výlety na chate či pri vode.

Hra je určená pre 1 až 4 hráčov. Španielska značka Educa je zárukou vysokej európskej kvality - produkty pred expedovaním prechádzajú niekoľkostupňovou prísnou kontrolou. Educa vyrába rôzne logické hry a hračky nielen pre produkty v kategórii rodinné spoločenské hry.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery balenia22,5*22,5*4,7 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.