Spoločenská hra Labyrinth Alphabet Game Janod angličtina-francúzština od 4 rokov

Popis produktu

Drevená spoločenská hra Labyrinth Alphabet Game je pekná detská hra vhodná pre deti od 4 do 7 rokov. Drevená hra je tvorená niekoľkými doskami, na ktorých sú zobrazené rôzne obrázky s názvami v angličtine a francúzštine. Začiatočné písmená týchto vecí sa dajú presúvať po labyrinte, takže deti sa zábavným spôsobom môžu učiť nové slovíčka a rozširovať tak svoju slovnú zásobu v cudzom jazyku. Spoločenská hra pre celú rodinu sa hodí na dlhé letné či zimné večery pre deti, ktoré neznášajú nudu a rady sa učia nové veci. Doprajte túto zábavnú hru svojim najmenším a zaručíte im tak nielen dni bez nudy, ale aj posilňovanie jemnej motoriky a rozširovanie slovnej zásoby. Je to krásna nadčasová hračka pre každé dieťa, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Drevené hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky drevené hračky Janod majú istý edukačný význam, pretože ovplyvňujú optimálny vývoj dieťaťa. Majú priaznivý vplyv na mentálny, ale aj fyzický rozvoj detí. Manipuláciou s hračkou sa rozvíja jemná detská motorika a hmatová citlivosť. Uvažovaním nad ďalšími krokmi v hre sa rozvíja aj ich logické myslenie a strategické plánovanie. Drevo na hračkách je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Firma Janod sa zaoberá produkciou kvalitných drevených hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • spoločenská hra pre celú rodinu
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodná pre deti od 4 do 7 rokov
  • ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, logického myslenia, rozširovanie slovnej zásoby
  • v praktickom balení
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • atraktívny francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery30*5*30 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.