Spoločenská hra Who am I ? Janod v angličtine od 5 rokov

Popis produktu

Detská spoločenská hra v angličtine Who Am I? Kto som? je pekná a náučná hračka vhodná pre deti od 5 do 12 rokov. Uhádni, za aké zvieratko sa vydáva tvoj protihráč. Dômyselná, taktická hra pre 2 hráčov rozvíja fantáziu a logické myslenie vašich detičiek. Hra obsahuje 72 kartičiek s 2 drevenými stojanmi a 2 zmazateľnými fixkami. Hra má 2 úrovne: pre začiatočníkov a pokročilých hráčov. Spoločenská hra pre deti je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas.

Janod je výrobca nádherných kvalitných hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • spoločenská hra pre 2 hráčov
  • v balení je 72 kartičiek, 2 drevené stojany a 2 zmazateľné fixky
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 5 do 12 rokov
  • ideálna na rozvoj logického myslenia, fantázie
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.