Spoločenská hra Le Jeu De L'Echelle Educa vo francúzštine

Popis produktu

Detská spoločenská Le Jeu De L'Echelle vo francúzštine je od španielskeho výrobcu Educa. Obsahuje hernú plochu s veselými obrázkami, kocky a figúrky. Detská spoločenská hra Le Jeu De L'Echelle je určená pre chlapcov či dievčatá od 3 rokov, ale zabaviť sa s ňou dokáže celá rodina. Táto hra, tak ako všetky spoločenské hry od výrobcu Educa, je vyrobená precízne a poctivo a je vyrobená z kvalitných a odolných materiálov, takže sa tak skoro neopotrebuje a dlho vyzerá ako nová.

Rodinná spoločenská hra Le Jeu De L'Echelle má v podstate rovnaké pravidlá, ako známejšie "rebríky" či "hady". Herná plocha má mnoho políčok a cieľom je dostať sa od políčka 1 po posledné políčko pomocou figúrky, ktorá sa hýbe vždy o toľko políčok, koľko padne na kocke. Hra je obohatená o rôzne skratky a "pády", čiže ten, kto vedie, môže zrazu byť posledným a naopak, čiže hra je veľmi dynamická a zábavná. Le Jeu De L'Echelle je ideálna hračka do domácej pohody, keď je vonku škaredé počasie, alebo večer namiesto pozerania televízie, ale aj na výlety na chate či pri vode.

Hra je určená pre 2 až 4 hráčov. Španielska značka Educa je zárukou vysokej európskej kvality - produkty pred expedovaním prechádzajú niekoľkostupňovou prísnou kontrolou. Educa vyrába rôzne logické hry a hračky nielen pre produkty v kategórii rodinné spoločenské hry.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery balenia22,5*22,5*4,7 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.