Spoločenská hra Atmosfear Borras Educa španielsky pre 3-6 hráčov od 12 rokov

Popis produktu

Spoločenská hra Atmosfear je populárna detská hra v španielskom jazyku, ktorá pobaví a príjemne postraší všetky deti od 12 rokov. V tejto interaktívnej stolovej hre deti naplno využijú svoje strategické schopnosti, aby dokázali vyhrať preteky s časom a včas stihli zhromaždiť 6 farebných kľúčov, s ktorými sa dostanú do cieľa. Obávaným protivníkom im bude Strážca brány, ktorý sa im v tom bude snažiť zabrániť. Vďaka mobilnej aplikácii, ktorú si deti môžu stiahnuť k tejto stolovej hre, budú zažívať ešte väčšiu zábavu a napätie. Štýlovo vyzdobená hracia doska, sada 110 herných kartičiek, zápisník, ceruzka, 2 kocky, držiaky s kľúčami, figúrky, pokyny a ďalšie doplnky nadchnú odvážne deti, ktoré prekonávajú strach z neznámeho.

Spoločenská hra pôsobí naozaj originálne a deti pri nej prekonávajú množstvo napínavých dobrodružstiev v príjemne strašidelnej atmosfére. Keďže je spoločenská hra aj pokyny v španielskom jazyku, dieťa získava základy z cudzieho jazyka a všestranne sa vzdeláva. Detská hra je určená pre 3-8 hráčov, zabavia sa s ňou súrodenci, kamaráti, zapojiť sa môžu aj rodičia. Spoločenské hry pomáhajú rozvíjať pamäťlogické mysleniepostreh, trpezlivosť, ale aj súťaživosť a spoluprácu medzi deťmi. Posilňujú tímového ducha, deti sa učia nové pravidlá a dodržiavať ich.

Spoločenská hra skráti dlhé zimné či letné večery, môžete ju svojim ratolestiam zbaliť aj na cesty, je to zábava pre celú rodinu.  Španielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj dospelých, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Doprava 79

Technické parametre

Vekod 12 rokov
PôvodŠpanielsko
Balenie v kartóne A/NÁno
JazykSpanish
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.