Kreatívna hra kreslenie Pinta-2 Educa s predlohami a podložkou od 5 rokov španielsky

Popis produktu

Kreatívna hra kreslenie Pinta-2 je nádherná kresliaca sada v španielčine, ktorá všestranne rozvíja detskú kreativitu a fantáziu. V bohatej sade doplnkov sa nachádza svetelný tablet, na ktorý sa dajú jednoducho pripevniť predlohy obrázkov s populárnym motívom bábik Distroller. Tie si dieťa samostatne prekresľuje na papier a vyfarbuje si podľa vlastných predstáv. Sada s tabletom obsahuje 32-stranovú brožúru s obrázkami obľúbených bábik, návod s pokynmi a 1 ceruzku na kreslenie. Všetky deti a najmä dievčatá od 5 rokov si tak dokážu nakresliť obľúbené bábiky, ktoré ich rozveselia.

Kresliaca sada Educa dokáže vaše deti inšpirovať a povzbudiť v kreslení a vytváraní ďalších hodnotných obrázkov. Princíp obkresľovania predlohy na svetelnom tablete deti rýchlo pochopia a o to viac ich bude baviť. Precvičia si jemnú motoriku a koordináciu ruka-oko. Získajú správne kresliace návyky a technickú zručnosť. Tablet je vyhotovený v krásnej ružovej farbe, pričom si ho deti môžu ozdobiť farebnými nálepkami. Napája sa na 3 batérie typu AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia. Tablet slúži iba na podsvietenie predlohy, nemá žiadne ďalšie funkcie. Je vyrobený z kvalitného plastu, dieťa s ním môže bezpečne manipulovať. 

S bohatou sadou doplnkov a predlohami na kreslenie si chlapci aj dievčatá užijú hodiny skvelej zábavy. Kresliaci set od Educa je tým najlepším darčekom pre každé tvorivé dieťa, ktoré si vytvára pozitívny vzťah ku kresleniu. Vďaka tomu, že je produkt lokalizovaný v španielskom jazyku, si deti rozvíjajú základy cudzieho jazyka. Španielska spoločnosť Educa sa zameriava na produkciu detských spoločenských hier, puzzle z dreva či z tvrdého papiera. Tvorivá sada na kreslenie je kvalitný európsky výrobok, ktorý spĺňa prísne európske kritériá. Nečakajte a spravte svojim deťom radosť s touto kreatívnou sadou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodŠpanielsko
Balenie v kartóne A/NÁno
JazykSpanish
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.