Splachovací záchod Interactive Toilet Mon Grand Poupon Corolle pre 36-42 cm bábiku od 3 rokov

Popis produktu

Tak ako deti, aj bábiky raz prejdú z nosenia plienok na chodenie na záchod. A ten čas je práve teraz! Úžasný splachovací záchod Interactive Toilet pre bábiku Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle premení každú hru na neuveriteľný zážitok. Ako jediný eshop na trhu posadíme bábiku Corolle s veľkosťou 36-42 cm na tento nádherný záchodík v ružovo-bielej farebnej kombinácii s obrázkom roztomilého medvedíka. Zábava sa začne vo chvíli, keď dieťatko objaví 2 zvuky, ktoré záchod vydáva. Realisticky pôsobiaci splachovací záchod vyrobený z prvotriednych materiálov vydáva zvuk splachovania a tiež zvuk bábätka, ktoré vykonáva svoju potrebu. Tento úžasný záchod Interactive Toilet pre deti od 3 rokov má takisto zdvíhací poklop, vďaka čomu ho môže bábika naplno využívať. A spolu s ňou sa môže na záchod naučiť chodiť aj vaše dieťatko!

Do detailov prepracovaný originálny splachovací záchod Interactive Toilet v ružovo-bielej farbe je vyrobený z prvotriednych materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a už od prvého momentu spestrí každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. O dlhé hodiny zábavy sa postará nielen samotný záchod pre bábiku, ale najmä zvuky, ktoré počas hry vydáva. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek. Presvedčte sa o tom sami vďaka tomuto krásnemu splachovaciemu záchodu.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • splachovací záchod pre bábiku
  • vydáva 2 zvuky
  • pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm
  • od 3 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...