Hudobná šperkovnica Jewellery Flower Musical Box - Annuschka Janod

Popis produktu

Janod šperkovnica Jewellery Floral Music Box – Annuschka je hračka vhodná pre dievčatká od 3 do 8 rokov. Detská šperkovnica má jemné ružové farebné prevedenie, tvar kvietka a rozmery 19*18*8 cm. Malé parádnice si do šperkovničky môžu uložiť všetky svoje cennosti a poklady, napríklad prstene, náušnice, náhrdelníky, náramky. V šperkovnici pre dievčatá je niekoľko priehradiek na odkladanie drobností. Vo vrchnej časti je malá balerína, ktorá sa točí do rytmu hudby po natočení šperkovnice. Ďalším nevyhnutným doplnkom je malé zrkadielko v tvare kvetinky, v ktorom sa dievčatká môžu obzerať. Detská hudobná šperkovnica je nádherná nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky hračky Janod majú istý vzdelávací význam, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Dievčatá sa parádením a odkladaním šperkov do svojej vlastnej šperkovnice približujú svetu dospelých. Detská šperkovnička Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane nevyhnutným doplnkom v živote každého dievčatka. 

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorej história siaha do roku 1970. Zaoberá sa vývojom prvotriednych hračiek pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou francúzskej značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

 • hudobná šperkovnica s balerínou
 • rozmery 19*18*8 cm
 • po natočení hrá hudbu Rock a bye baby
 • v ružovej farbe, v tvare kvetinky
 • z kvalitného ľahkého, ale pevného kartónu
 • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
 • vhodná pre deti od 3 do 8 rokov
 • ideálna na rozvoj jemnej motoriky, hmatovej citlivosti
 • deti sa približujú svetu dospelých
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • nadčasový francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery19*18*8 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.