Spací vak pre najmenších Perle-Large Sleeping Bag Kaloo od 0 mesiacov

Popis produktu

Kaloo detský spací vak Perle-Large Sleeping Bag je pekný vak na spanie vhodný pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Vak na spanie pre najmenších má dĺžku 90 cm, takže si v ňom môže bezpečne pospinkať každé malé dievčatko alebo chlapček. Vrchná časť sa dá rozopnúť, zvyšok spacieho vaku je zošitý v celku. Detský spací vak je hebký a jemný k detskej pokožke, deti v ňom budú mať sladký spánok a tým, že sú v ňom celé zabalené, nemusíte sa báť, že počas noci alebo poobednajšieho spánku niekam utečú. Spací vak pre bábätká je zabalený v praktickom a krásnom darčekovom balení, takže ním môžete obdarovať svojich najbližších bez starostí o darčekovú krabičku.

Kaloo odporúča pre bezpečné a pokojné noci najmenších detí práve spací vak pre najmenšie deti namiesto prikrývky a vankúša. Nie je tak problém s odkrývaním a prípadným prechladnutím dieťaťa. Tým, že je dieťatko zabalené v spacom vaku, cíti sa bezpečne, ako keby spalo v objatí svojich najbližších. Najmenšie deti majú rady pri zaspávaní jemné farby, preto má detský spací vak jemné bielo-sivé farebné prevedenie. Vďaka originálnemu a jedinečnému vzhľadu, jemným farbám a hebkému povrchu sa detský vak na spanie stane rýchlo obľúbenou súčasťou pri spánku najmenších detí.

Kaloo je francúzska spoločnosť, ktorá sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek a doplnkov na spanie a kúpanie s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky a doplnky  Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek a doplnkov je dôkladne kontrolovaný, každý produkt musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Odporúčaný spôsob čistenia spacieho vaku je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala jeho farba a kvalita.

Vlastnosti

  • jemný mäkký spací vak pre deti
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • nežné farebné prevedenie
  • ideálna na pokojný spánok najmenších
  • v darčekovom balení
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°,aby sa zachovala kvalita a farba spacieho vaku
  • originálny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery90 cm
Farbašedá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné