Spací vak Mon Premier Poupon Bébé Corolle pre 30 cm bábiku od 18 cm

Popis produktu

Sladké sny nikdy neboli sladšie. Nádherný spací vak Mon Premier Poupon Bébé z dielne francúzskej značky Corolle prinesie všetkým bábikám vo veľkosti 30 cm ničím nerušené sny. Ružový spací vak Corolle s krásnym francúzskym dizajnom vyzerá na prvý pohľad ako spací vak pre skutočné bábätko a my vám ho ponúkame ako jediný eshop na trhu. Spací vak s jednoduchým zapínaním si okamžite zamilujú všetky malé mamičky-dievčatká od 18 mesiacov, ktoré každý večer ukladajú svoje bábiky do postieľky. Vďaka výnimočnému spaciemu vaku Mon Premiere Poupon Bébé bude hra s bábikou Corolle nezabudnuteľná a deťom prinesie množstvo nových zážitkov a krásnych spomienok.

Dokonale prepracované detaily tohto doplnku a prvotriedne materiály príjemné na dotyk spestria každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek. Spací vak Corolle perte ručne pri maximálne 40°C iba s použitím jemného tekutého mydla.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • spací vak pre bábiku
  • jednoduché zapínanie
  • od 18 mesiacov
  • pre bábiku s veľkosťou 30 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodDesigned in France
Farbaružová
Vhodné pre bábiku30 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...