Snežný tanier Snow Attack BIG robustný červený od 8 rokov

Popis produktu

BIG snežný tanier Snow Attack od nemeckého výrobcu je úžasná zimná hračka vhodná pre deti od 8 rokov. Detský snežný tanier má žiarivú červenú farbu, ktorá sa v snehu určite nestratí. Robustný snežný disk je prostriedkom na zaručenú snežnú zábavu pre každého. Detský tanier do snehu je riadený presúvaním váhy, po bokoch má 2 úchytky na bezpečnú jazdu, ktoré chránia prsty.  Tanier pre deti je vysoko kvalitný, mrazuvzdorný, odoláva teplotám do -20°C. Robustná konštrukcia umožňuje nosnosť až do 60 kg, vďaka syntetickým materiálom je snežný tanier maximálne odolný. Rozmery detskej hračky na zimu sú 69*65*8,5 cm.

Detský snežný tanier je skvelá hračka na zimu, pri ktorej sa deti v snehu zabavia dlhé hodiny. Ale takéto outdoorové hračky majú aj mnoho ďalších významov. Prostredníctvom  snežného taniera sa rozvíjajú pohybové zručnosti detí, posilňuje sa svalstvo na nohách aj rukách. Rýchlou jazdou po kopcoch sa posilňuje aj odvaha detí, pri spoločných zimných radovánkach si deti budujú priateľstvá a kamarátstva, na ktoré môžu spomínať po dlhé roky. Ďalej sa rozvíja aj jemná hrubá motorika detičiek. Detská zimná hračka je ideálny darček pre všetky deti, ktoré majú rady sneh, zimu, zimné športy a pobyt na čerstvom vzduchu.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je krásna a žiarivá presne ako v prvý deň. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 8 rokov
PôvodNemecko
Rozmery69*65*8,5 cm
Rozmery balenia66*31*71
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,0 kg
Nosnosť60 kg
Note-20 °C
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.