Šmykľavka s vodotryskom Funny Toboggan Double Smoby 2 metrová dvojité steny s UV filter od 2 rokov

Popis produktu

Šmykľavka s vodotryskom Funny Toboggan patrí medzi najmodernejšie a najkvalitnejšie šmykľavky od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby. Detská šmykľavka poteší deti plochou na šmýkanie s dĺžkou až 2 metre. Originálna farebná kombinácia červenej, modrej a žltej upúta deti od 2 rokov na prvý pohľad a svoje žiarivé farby si zachová aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru. Robustná šmykľavka ponúka aj možnosť pripojenia hadice a v priebehu krátkej chvíle sa tak zmení na skutočný tobogán s vodotryskom, s ktorým sa deti zabavia na dlhé hodiny.

Šmykľavka pozostáva z kvalitného rebríka s protišmykovou ochranou, ktorý deťom umožní bezpečný výstup aj s bosými, mokrými nohami. Masívne modré držadlá poskytnú deťom oporu a istotu predtým, než sa posadia na šmykľavku a spustia sa nadol. Šmýkacia plocha v tvare vlny je ergonomická a veľmi pohodlná. Jednou z jej najväčších predností je vodný tobogán, s ktorým sa chlapci aj dievčatá ochladia počas horúcich, letných dní. Ak máte doma bazénik, deti sa môžu šmýkať aj priamo doň. Zásluhou tejto výbornej funkcii sa môžu deti spúšťať rovno do bazénika počas letných mesiacov. 

Detská šmykľavka, s dvojitými stenami, je vyrobená z prvotriednych plastov najmodernejšou technológiou Blow Molding. Táto technológia zaručuje vysokú odolnosť a pevnosť konštrukcie, šmykľavka odoláva aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Šmykľavka má zaoblené hrany a jej povrch je veľmi príjemný, zamatový na dotyk. Nosnosť šmykľavky je až 50 kg, je veľmi stabilná a žltý rebrík je vybavený širokým podkladom, takže sa šmykľavka neprebára do zeme. Plochu na šmýkanie a schodíky spája pevná opora, zaisťujúca maximálnu bezpečnosť. Rozmery detskej šmykľavky sú 217*88*119 cm, pričom celková dĺžka šmykľavky je 217 cm a výška 119 cm.

Šmykľavka Funny Toboggan Smoby je jedna z najmodernejších a najkvalitnejších šmykľaviek s pravým francúzskym dizajnom. Je ako stvorená pre hru viacerých detí, súrodencov, aj kamarátov. Žiarivé farby na šmykľavke rozvíjajú u detí fantáziu predstavivosť. Chlapci aj dievčatá si zároveň posilňujú svalstvo nôh a rúk, zlepšujú koordináciu a pohybové schopnosti. Šmykľavka pre deti je využiteľná na jar, v lete, či v jeseni a stane sa obľúbeným miestom na hranie pre vaše deti. 

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť šmykľavky pre deti, ktorá je vyrobená podľa prísnych noriem a európskeho štandardu. Je držiteľom certifikátu odolnosti a kvality. Francúzska značka Smoby je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie. Každé dieťa miluje jazdu na šmykľavke, preto je to jedna z najobľúbenejších hračiek na záhradu.

Vlastnosti

  • šmykľavka s možnosťou napojenia vody
  • dĺžka šmýkacej plochy až 2 metre
  • povrchový anti UV filter ochráni žiarivé farby pred vyblednutím
  • celková nosnosť 50 kg
  • odolná a pevná konštrukcia
  • dvojité steny
  • protišmykové schodíky
  • zaoblené hrany, povrch zamatový na dotyk
  • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery217*88*119 cm
Celková výška119 cm
Rozmery balenia190*34*50 cm
Celková dĺžka217 cm
Dĺžka šmýkacej plochy200 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť11,5 kg / 14,5 kg
Nosnosť50 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.