Šmykľavka Toboggan KS Smoby dĺžka 150 cm žlto-červená od 24 mes

Popis produktu

Smoby Toboggan KS detská šmykľavka je stredná veľká šmykľavka pre deti s 1,5 metra dlhou, ergonomicky tvarovanou plochou šmyku. Z hornej časti šmykľavky je možnosť napojiť hadicu s vodou, a voda vyteká zhora dolu. Dieťa má krásnu vodnú šmykľavku, po ktorej sa kĺže na trávu alebo do bazéna - má svoj vlastný malý tobogan. Šmykľavka pre deti má unikátny anti UV filter, ktorý povrch šmykľavky chráni pred slnečným žiarením, a zabezpečuje tak, že farby nevyblednú. Zároveň všetky tvary šmykľavky sú oblé, jemné vypracované, prijemné na dotyk. Dá sa ľahko poskladať a nezaberá veľa miesta. 

Vďaka svojim jemným farbám perfektne zapadne do vašej záhrady či na dvor. Stabilita šmykľavky je podporená pevnou konštrukciou. Zároveň všetky tvary má oblé, jemné vypracované, prijemné na dotyk. Dá sa ľahko poskladať a nezaberá veľa miesta. Vďaka svojim jemným farbám perfektne zapadne do vašej záhrady či na dvor. Je prevedená v krásnych farbách sviežej žltej, zelenej a červenej farby. V dolnej časti, kam sa dieťa zošmykne, je spevnená, zospodu vystužená. Plast je príjemný a zamatový na dotyk. Vysoké a veľké zábradlie zabezpečuje pocit istoty a bezpečnosti pre dieťa. Je to veľmi obľúbená šmykľavka pre deti.

Je vhodná už od 2 rokov veku dieťaťa. Nosnosť šmykľavky je 50 kg. Rozmery šmykľavky sú 158*70*102 cm. Bezpečnosť zaručuje pevná konštrukcia. Schodíky na šmykľavke majú protišmykovú úpravu, aby sa zabránilo možnému pošmyknutiu. Lezenie po schodíkoch je bezpečné a príjemné aj bosou, mokrou nohou. Je to šmykľavka pre deti vyrobená vo Francúzsku s francúzskym šarmom a dokonalosťou. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť šmykľavky pre deti, ktorá je vyrobená podľa noriem a európskeho štandardu. Francúzsky výrobca Smoby je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie. Každé dieťa miluje jazdu na šmykľavke, preto je to jedna z najobľúbenejších hračiek na záhradu. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery158*70*102 cm
Rozmery balenia127*30*41 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť9,10 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.