Výrobca: Starplast Kategória: Šmykľavky pre deti Kód: SP08984-1
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Starplast šmykľavka pre deti na záhradu či na dvor má pevný kovový rebrík a stabilnú konštrukciu. Detská šmykľavka má po poskladaní 130 cm vysoký rebrík. Dĺžka časti na šmýkanie je dlhá 1,85 metra a 40 cm široká. Jej celková dĺžka je 206 cm. Maximálna nosnosť detskej šmykľavky s kovovou konštrukciou je 50 kg. Šmykľavka pre deti je vlnovitá, čo zaručuje príjemné a vzrušujúce šmýkanie pre vaše ratolesti. Bezpečnosť šmykľavky je zaručená vďaka jej stabilite a odolným plastovým materiálom.

Dieťa vychádza na šmykľavku po protišmykových schodíkoch a zároveň sa pridržiava kovovej konštrukcie zábradlia. V letných mesiacoch je šmykľavka využiteľná v kombinácii s bazénom, a dieťa sa môže šmyknúť priamo do vody. Je to doplnok, po ktorom túži každé dieťa. Vďaka ploche šmyku až 185 cm je intenzívny pocit zo šmýkania zaručený, a deti sa dokážu hrať vonku dlhé hodiny.

Pohybom si deti upevňujú opornú sústavu, svalstvo, cibria si rozvahu, odhad, plánovanie, koordináciu pohybov a presnosť. Farba detskej šmykľavky Starplast je prevedená v krásnej modro-zelenej farebnej kombinácii, ktorá zapadne na vašu záhradu, či dvor. Deti si môžu šmýkanie na šmykľavke užívať dlhé roky. Je to kvalitný výrobok od spoločnosti Starplast, ktorá sa zaoberá produkciou plastových hračiek a doplnkov.

Technické parametre
VekOd 3 rokov
Rozmery206 x 130 x115 cm
Celková výška115 cm
Nosnosť50 kg
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...