Šmykľavka Starplast dĺžka 300 cm s kovovou konštrukciou zeleno-oranžová

Popis produktu

Starplast detská šmykľavka má pevnú kovovú konštrukciu, ktorá zabezpečuje dokonalú stablitu. Dĺžka rebríka je 153 cm a samotná šmýkacia plocha má dĺžku až tri metre. Plocha šmykľavky je rovná a na konci má mierne zvlnenie, aby dokonale dosadla do bazéna či pieskoviska. Maximálna nosnosť šmykľavky pre deti je 50 kg. Bezpečnosť šmykľavky zaručuje kovová konštrukcia a odolný plastový povrch šmýkacej plochy.

Táto krásna a užitočná hračka prinesie vašim deťom dlhé hodiny zábavy, a naviac je krásnym doplnkom na dvor či záhradu vášho domu. Dieťa si pri šmýkaní rozvíja pohybové schopnosti, posilňuje svaly a vydáva veľa energie. Trojmetrová šmýkačka Starplast je so svojimi rozmermi 300x122x153 cm jedna z najväčších domácich šmykľaviek v ponuke. Šmykľavka má bezpečné, protišmykové schodíky upevnené na stabilnom kovovom zábradlí. V letných mesiacoch je šmykľavka využiteľná v kombinácii s bazénom, takže dieťa sa môže šmýkať priamo do vody.

Šmykľavka je úžasná hračka do záhrady, deti ju môžu používať na trávniku, v piesku alebo v bazéne. Pohybom si deti upevňujú opornú sústavu, spevňujú svalstvo, koordináciu pohybov a presnosť. Izraelská značka Starplast sa venuje vývoju plastových produktov už cez 40 rokov, ich úspech potvrdzuje 700 výrobkov výhradne z línie hračiek StarPlay, okrem toho tvoria kuchynské a kúpeľňové doplnky, kancelárske potreby, doplnky do domácnosti a záhrady a pod. Detská šmýkačka je vytvorená na základe bezpečnostných predpisov CE, materiály sú testované a upravené tak, aby vydržali nešetrné detské zaobchádzanie.

Doprava 79

Technické parametre

Rozmery300 x 122 x 153 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.