Šmykľavka Megagliss 2v1 Smoby dĺžka 3,3/1,9 m od 24 mes

Popis produktu

Smoby šmykľavka pre deti Toboggan Megagliss  2v1 má pevnú konštrukciu, ktorá sa dokáže prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa, a rastie spolu s ním. Jednoduchým spôsobom sa premení na malú šmykľavku s dĺžkou plochy šmyku 1,9 metra a pripojením druhej časti, z nej jednoducho vytvoríme úžasnú šmykľavku s dĺžkou šmyku až 3,3 metra. Šmýkanie je intenzívny zážitok pre každé dieťa a detská šmykľavka Smoby Toboggan Megagliss sa stane zaručene ozdobou vašej záhrady či dvora. Najmenšia šmykľavka je vhodná pre deti už od 2 rokov. Je to kvalitný francúzsky výrobok, ktorý v sebe nesie francúzsky šarm a dokonalosť. Plast je príjemný a zamatový na dotyk, má jemné a oblé hrany, ktoré sú pre dieťa bezpečné. Bezpečnosť detskej šmykľavky zaručuje protišmykový patent na schodíkoch a pevná konštrukcia, posilnená plastovou oporou v strede konštrukcie i na zemi. Detská šmykľavka má nosnosť 50 kg.

Dieťa sa drží pevných operadiel po bokoch šmykľavky. Unikátny anti UV filter chráni plasty pred vyblednutím a zničením od slnka, a tak zaručuje že farby nevyblednú po dlhý čas a zostanú žiarivé ako v prvý deň počas dlhých rokov používania. Je prevedená v krásnych sviežich farbách zelenej, červenej, bielej a sivej farby, ktoré perfektne zapadnú na vašu záhradu, či na dvor. Farebnosť šmykľavky v deťoch podporuje predstavivosť a fantáziu. Šmykľavka pre deti je využiteľná na jar, v lete, či v jeseni a stane sa obľúbeným miestom na hranie pre vaše deti. Šmykľavka sa dá napojiť na hadicu v hornej časti. Voda steká do bazénu a deti majú svoj vlastný domáci tobogan. Menšia šmykľavka spolu s väčšou vytvárajú detskú šmykľavku rozmerov 325*120*180 cm.

Schodíky na šmykľavke majú protišmykovú úpravu, aby sa zabránilo možnému pošmyknutiu. Lezenie po schodíkoch je bezpečné a príjemné aj bosou, mokrou nohou. Detská šmykľavka Smoby Megagliss Toboggan 2v1 prešla prísnymi testami odolnosti a kvality, a produkt je držiteľom certifikátu. Je vyrobená v pevných a kvalitných plastových materiálov s pevnou konštrukciou. Šmykľavka má jednoduchú montáž a demontáž. Je to šmykľavka pre deti vyrobená vo Francúzsku s francúzskym šarmom a dokonalosťou. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť šmykľavky pre deti, ktorá je vyrobená podľa noriem a európskeho štandardu. Francúzska značka Smoby je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie. Každé dieťa miluje jazdu na šmykľavke, preto je to jedna z najobľúbenejších hračiek na záhradu. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery325*120*180 cm
Celková výška180 cm
Rozmery balenia147*61*55 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Dĺžka šmýkacej plochy330 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť18,80 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.