Šmykľavka Baby BIG dĺžka 118 cm robustná modro-červená

Popis produktu

Detská šmykľavka Baby z produkcie nemeckého výrobcu BIG poteší srdiečka vašich ratolestí. Šmýkačka Baby je určená pre deti od troch rokov, vďaka neutrálnemu farebnému prevedeniu je vhodná pre chlapcov aj dievčatká. Aby sa minimalizovalo riziko úrazu, šmykľavka má oblé hrany a bezpečnostné protišmykové schodíky. Ako jedna z mála detských šmýkačiek, má šmykľavka Baby BIG pozdĺž schodíkov zvýšené madlá, čo zväčšuje bezpečnosť hračky. Šmykľavka je prevedená v jasných farbách – modrej a červenej, vďaka anti UV filtru, ktorým je šmykľavka vybavená, zostanú farby rovnako krásne celé roky.

Šmykľavka Baby BIG šmýkaciu plochu dlhú 118 cm, čím je prispôsobená samostatnej hre detí od troch rokov. Keďže šmýkačka má robustnú konštrukciu, je mimoriadne stabilná a vydrží bláznivé detské šantenie. Vďaka nosnosti až 50 kg ju môžu deti používať prakticky až do doby, kým z nej nevyrastú. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Výrobca BIG si je istá kvalitou svojich výrobkov, a preto poskytuje nadštandardnú záruku tri roky. Detská šmykľavka Baby BIG je testovaná nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS.

Nemecký výroba BIG je producent špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Výrobca hračiek BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné a recyklovateľné, ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery134*60*92 cm
Celková výška92 cm
Rozmery balenia119*60*26 cm
Celková dĺžka134 cm
Dĺžka šmýkacej plochy118 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť7,5 kg
Nosnosť50 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.