Žehliaca doska Smoby s elektronickou žehličkou Tefal

Popis produktu

SMOBY žehliaca doska pre deti s detskou elektronickou žehličkou je ideálna pre malých domácich pomocníkov vo veku od 3 rokov. Vďaka použitiu vysoko kvalitných a odolných plastových materiálov vyzerá detská žehliaca doska veľmi autenticky. Detská doska na žehlenie je pevná a jej povrch je príjemný na dotyk, čím zaručuje dlhodobú a príjemnú zábavu pre vaše detičky. Súčasťou setu na žehlenie je aj 9 doplnkov, ktoré vašemu malému pomocníkovi žehlenie uľahčia a spríjemnia. Vďaka elektronickej žehličke Tefal so zvukom bude žehlenie prebiehať ako v skutočnosti. Spoločným žehlením vytvárate u detí od malička návyky na poriadok a ukazujete im, že žehlenie môže byť aj zábavné. 

SMOBY je francúzska renomovaná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, zaoberajúca sa výrobou kvalitných detských hračiek pre vaše deti. Všetky hračky spĺňajú európske kritériá kvality a bezpečnosti. Rozmery žehliacej dosky pre deti sú 69*49*23 cm. Detská žehliaca doska je prevedená v modro-zeleno-bielej farebnej kombinácii, ktorá spolu dokonale ladí. Doska na žehlenie pre deti pôsobí veľmi moderne a vyzerá skutočne realisticky. Doska pre deti má pevnú konštrukciu a dá sa jednoducho zložiť. Povrch žehliacej dosky je ozdobeným milým motívom, vďaka čomu bude žehlenie pre deti omnoho zábavnejšie a radostnejšie. Žehliaca doska má aj stojan na položenie žehličky a priestor na pripnutie štipčekov. Súčasťou žehliacej výbavy je aj elektronická žehlička Tefal, ktorá je realistickou kópiou originálu.

Rovnako ako stojan na žehlenie, aj žehlička má bielo-zeleno-modrú farebnú kombináciu, vďaka čomu spolu krásne ladia. Žehlička funguje na batérie 2 x AA/LR6, má gombíky na zapnutie a vypnutievydáva zvuky svieti pri žehlení ako skutočná žehlička. Set na žehlenie pre deti je doplnený aj o dva praktické vešiaky zelenej farby, na ktoré deti môžu zavesiť vyžehlené prádlo. Okrem toho môžu použiť 5 štipcov v tvare medvedíka modrej farby, ktoré majú na žehliacej doske svoje miesto. Súčasťou výbavy na žehlenie pre deti je aj rozprašovač. Vďaka detskej žehliacej doske s elektronickou žehličkou Tefal môžu deti žehliť oblečenie presne ako ich mamičky.

Doprava 79

Technické parametre

PôvodFrancúzsko
Rozmery69*23*49 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.