Obchod Store Tronic Smoby s elektronickou pokladňou a 38 doplnkov

Popis produktu

SMOBY detský obchod Store Tronic je moderný stánok s potravinami, v ktorom sa deti od 3 rokov môžu hrať na predavačov a nakupujúcich. Registračná pokladňa je elektronická, funguje na 2 AA/L46 batérie, dá sa používať aj samostatne, mimo detského stánku. Pokladňa je obojstranná: z jednej strany ju obsluhuje predavač a z druhej strany je terminál pre zákazníka na platbu kreditnou kartou. Detský stánok má pod červenou strieškou rôzne poličky a priehradky, do ktorých si malí predavači môžu vyložiť svoj tovar. Pod pultom sú šikmé bedničky na ovocie s cenovkami. 38 pribalených doplnkov tvoria mince, bankovky, kreditka, papierová taška na nákup, 12 kusov ovocia a zeleniny, 2 krabičky potravín. Pri skenovaní a blokovaní nákupu pokladňa pípa, pri platení sa otvorí zásuvka s peniažkami a predavač môže prijať platbu a vydávať drobné. Rozmery obchodíka pre deti sú 49*28*63 cm, má výrazné zeleno-biele sfarbenie s červenou strieškou. 

Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Prostredníctvom predmetov, ktoré každodenne používajú dospelí sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. Na to je skvelým prostriedkom stánok pre deti SMOBY. Detský nákupný stánok s pokladňou je nielen veľmi zábavná realistická hračka, ale prispieva vo veľkej miere aj k rozvoju detí. Manipuláciou s drobnými doplnkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálna hračka pre všetkých, ktorí radi vymýšľajú rôzne príbehy a hrajú sa na dospelých. Pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej izby.

SMOBY je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách SMOBY je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách SMOBY podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek SMOBY je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. SMOBY je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery49*28*63 cm
Celková výška63 cm
Rozmery balenia54*11*59 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,5 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné