Elektronická kuchynka Bon Appétit Rouge Smoby so zvukmi a 17 doplnkami

Popis produktu

Detská kuchynka Bon Appétit Rouge patrí medzi najobľúbenejšie kuchynky od renomovaného francúzskeho výrobcu detských hračiek SMOBY. Je to elektronická kuchynka, ktorá vydáva realistické zvuky. Spĺňa všetky potrebné požiadavky, ktoré má správna kuchynka mať na to, aby uspokojila potreby malých kuchárov a kuchárky. Vďaka zvukovým efektom je veľmi žiadaná medzi deťmi. Kuchynka pre deti Bon Appétit Rouge je vyrobená z kvalitného a odolného plastového materiálu, ktorý je pevný a zároveň zamatový a príjemný na dotyk. Bezpečnosť kuchynky je zaručená vďaka stabilnej konštrukcii a oblým hranám. Detská kuchynka obsahuje množstvo úložného priestoru po stranách, kde si deti uskladnia všetky potraviny a doplnky. Tak je všetko pekne uložené a nič sa nestratí. Výška kuchynky je 96 cm od zeme a pracovná doska je umiestnená vo výške 49 cm, čim je prístupná pre deti od 3 rokov. Všetky úchytky, tlačidlá a náradie je prispôsobené pre malé detské rúčky tak, aby s príslušenstvom kuchynky mohli pohodlne manipulovať.

Elektronická detská kuchynka SMOBY je vybavená elektrickou varnou doskou s dvoma dvojplatničkami, ktoré reagujú na hrniec či panvicu prostredníctvom realistických zvukových efektov ako pri varení, vyprážaní, pečení či bublaní vody Blop-Blop. Hlavnými prvkami spodnej časti kuchynky je chladnička s oranžovými dvierkami a čiernym obrázkom Bon Appétit. Rúra na pečenie má otvárateľné dvierka z tmavého priesvitného plastu a má aj zapínač a vypínač varnej dosky, ktoré vydávajú mechanický zvuk Klik-Klik. Drez na umývanie riadu má pekne prevedený moderný kohútik. Pracovná plocha s jedálenským kútikom pekne dopĺňajú spodnú časť detskej kuchynky. Vrchná časť obsahuje digestor polkruhovitého tvaru s hodinami a háčikmi, z ktorých visí príbor a kuchynské náradie. Kuchynka pre deti má veľa poličiek z obidvoch strán. Je to kompaktná a realistická kuchynka, ktorá sa vzhľadom približuje reálnej kuchynke.

Netradičným doplnkom kuchynky je zabudovaný kávovar s veľkou šálkou na kávu. Nad ním sa v hlavnej časti kuchynského stojana týči mikrovlnná rúra, nad ktorou je soľnička s koreničkou. Táto kompaktná detská kuchynka nevyžaduje veľa priestoru pretože sa dá oprieť o stenu. Pohodlne sa s ňou zahrá jedni i viac detí a takouto formou v sebe rozvíjajú komunikačné schopnosti a je to vhodná forma sociálnej interakcie, pri ktorej napodobňujú správanie dospelých. Detská elektronická kuchynka SMOBY je dodávaná spolu so 17 kusmi doplnkov ako sú tanierik, pohárik, hrniec s pokrievkou, panvica, soľnička a korenička, príbor, a iné pomôcky do kuchynky, ktoré hru robia zaujímavou a deti nikdy neomrzí. Francúzsky výrobca SMOBY sa zaoberá produkciou detských hračiek dlhé roky a výsledkom sú tie najmodernejšie a najkvalitnejšie detské hračky, vyrobené c súlade s najprísnejšími európskymi bezpečnostnými štandardami.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*34*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovnej plochy49 cm
Rozmery balenia50*23*63 cm
Hmotnosť3,84 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.