Elektronické odrážadlo Macko Pú Smoby od 10 mes

Popis produktu

Elektronické odrážadlo Macko Pú je prekrásne vozidlo, autíčko s hojdacou funkciou. Odrážadlo Smoby je veľmi kvalitné, pevné a masívne odrážadlo 4v1 pre deti od 10 do 36 mesiacov, s rozprávkovým dizajnom obľúbenej rozprávky Medvedík Pú a bude sa páčiť niekoľkým generáciám. Deťom poslúži dlhé roky a vždy funguje ako nové. Kým je dieťa maličké, používa detské odrážadlo ako hojdačku, a buď ho hojdajú pomocou rúčky alebo sa samé rozhojdáva a posilňuje pritom svaly. Keď sa dieťa učí chodiť, robí prvé krôčiky, drží sa zadnej opierky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Neskôr sadá na auto a odráža sa nohami, ľahko sa kotúľa dopredu alebo cúva, keď sa mu už nechce, rúčkou mu pomáhame.

Volantom sa predné kolieska vytáčajú do bokov a dieťa mení smer jazdy. Detské odrážadlo Smoby Macko Pú má žiarivé farebné prevedenie, vo farbách zelenej, žltej a modrej, ktoré sú ozdobené nálepkami postavičiek z rozprávky Macko Pú . Táto hračka určite poteší každé dieťa. Jazdou na autíčku sa zároveň rozvíja jemná motorika, logické rozmýšľanie, pamäť, pohybová zručnosť. Deti si posilňujú svalstvo, získavajú pocit rovnováhy a zlepšujú si fyzickú kondíciu. Rozmery odrážadla sú 69*44*86 cm. Autíčko má veľmi kvalitné plastové kolieska, špeciálne pohodlné a ergonomicky vytvarované sedadlo. Okrem toho prichádza aj s hojdačkou, ktorá sa jednoducho podloží pod odrážadlo a dieťatko má ďalšiu možnosť na hodiny plné zábavy.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Obsahuje UV filter, ktorý chráni farby hračky pred vyblednutím a tak zostanú rovnako žiarivé počas dlhých rokov a hračka vyzerá dlho ako nová. Výrobky Smoby spĺňajú aj tie najprísnejšie kritériá, pri výrobe sa dbá na bezpečnosť najmenších detí, majú vysokú kvalitu Európskej únie. Farby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Autíčko, odrážadlo, chodítko a hojdačka v jednom poskytuje deťom hodiny zábavy, preto ho zakúpte aj vášmu drobčekovi.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*44*86 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.