Set bábik pre kojencov Doudou Cotoons Smoby s rôznymi funkciami 4 kusy

Popis produktu

SMOBY set detských kojeneckých bábik Doudou Cotoons sú 4 krásne detské bábiky Punky zebra, Wabap žabka, Zoom včielka a Tulip kvetinka. Bábika zebra drží medzi ručičkami malé gumené hryzadlo, žabka Wabap má tiež malé hryzadlo. Včielka má šušťavé krídelká a zrkadielko a kvetinka má vreckovku na utieranie. Hryzadlo pre najmenších je v krásnych farbách, z kvalitného materiálu, ktorý neškodí zdraviu vašich detičiek. Je dobré ho pravidelne a dôkladne umývať, aby sa detičkám nedostala do úst infekcia.

Hryzadlo pre kojencov je vhodné pre detičky, ktoré prvým hryzením skúmajú ústami nové veci, povrchy, materiály, objavujú svet. A tiež je vhodné v dobe, kedy dieťatku rastú prvé zúbky, čo sa nie vždy zaobíde bez bolesti a plaču. Kojenecké hryzadlo pre deti je dobré na utlmenie bolesti a nepríjemných pocitov z rastu prvých zúbkov. Bábiky pre bábätko sú malé, akurát do detskej rúčky. Sú z mäkkého materiálu, vyplnené antialergickou výplňou do detských hračiek. Bábiky sa dobre držia, stláčajú, nestrácajú svoj tvar, sú poddajné a ľahučké.

Bábiky sa ľahko udržiava. Bábiky pre detičky sú vhodné pre najmenších vo veku od 0 do 36 mesiacov. Bábiky s hryzadlami a inými funkciami majú rôzne rozmery. Samy o sebe majú cca 15 cm. Cena je za všetky 4 kusy v jednom balení. SMOBY francúzsky výrobca hračiek je renomovaný výrobca hračiek ktoré sú kvalitné a zároveň jedinečné. Plastový a textilný materiál je príjemný a zamatový na dotyk, vhodný pre jemné detské rúčky. Je to kvalitný európsky výrobok, ktorý má certifikát kvality, spĺňajúci prísne európske normy. Je to unikátny set pre kojencov, ktorý okamžite upúta pozornosť vášho malého pokladu.

Doprava 79

Technické parametre

PôvodFrancúzsko
Rozmery20 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.