Pracovný kufrík s náradím Maxi Tools Smoby a elektronickou vŕtačkou

Popis produktu

SMOBY pracovný kufrík Maxi Tools je moderná hračka pre malého kutila. Chlapci, ktorí radi sledujú svojich otcov pri domácich prácach a s nadšením sa hrajú s pracovným náradím si túto hračku zamilujú. Kufrík je prevedený v striebornej farbe a pripomína tak naozajstný kufrík s náradím. Je bohato vybavený pracovným náradím, ako sú rôzne montážne kľúče, skrutky,  skrutkovač, meter či dokonca elektronická vŕtačkaspolu obsahuje až 17 doplnkov. 

Elektronická vŕtačka funguje na baterky a veľmi jednoducho sa ovláda a má až 5 vymeniteľných hrotov. Všetko je vyrobené z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a zamatovo príjemné na dotyk. Celý kufrík bol vyrobený s veľkým dôrazom na bezpečnosť, a preto sú všetky hrany zaoblené. Náradie je vytvarované tak, aby ho vedelo dieťa správne uchopiť a hrať sa s ním. Detský pracovný kufrík Maxi Tools je komplexne vybavená hračka pre malého kutila od francúzskej spoločnosti SMOBY, ktorá dodržiava najprísnejšie európske štandardy.

Hračka je vhodná pre chlapcov vo veku od 3 rokov. Nielenže si pri nej užije hromadu zábavy, či už sám alebo s kamarátmi, ale si aj vycibrí jemnú motoriku a manuálnu zručnosť, ktorá je v dospelosti veľmi dôležitá. Navyše sa naučí rozoznávať náradie a jeho praktické využitie. Kufrík má rúčku a je ľahký. Preto si ho malý kutil môže brať všade so sebou a v prípade potreby sa dá jednoducho schovať. Jeho rozmery sú 30*23*7 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery30*23*7 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.