Kolieskové korčule Požiarník Sam Smoby (veľkosť 25-32)

Popis produktu

Detské korčule Fireman Sam sú nádherné korčule s rozprávkovým motívom pre deti od 3 rokov. Rozprávka o požiarnikovi Samovi je dnes už klasickým príbehom, ktorý milujú hlavne chlapci. Detské korčule majú 4 kolieska, preto na nich deti stoja stabilne, ľahko udržiavajú rovnováhu. Majú jednoduchý brzdiaci systém: stačí, ak dieťa prehne chodidlo dopredu a korčule sa dajú zabrzdiť. Najlepšie na detských korčuliach Smoby je, že sa dá nastaviť ich veľkosť, korčule rastú spolu s dieťaťom. Majú nastaviteľnú veľkosť 25-32. Korčule so 4 kolieskami sú ľahučké, sú zamatové na dotyk. Kolieska zabezpečujú pohodlnú a hladkú jazdu, vďaka ktorej deti strávia mnoho času na čerstvom vzduchu.

Je potrebné učiť deti aktívnemu životnému štýlu, pestovať v nich lásku k prírode a k čerstvému vzduchu. Detské kolieskové korčule Fireman Sam sú na to vynikajúcim prostriedkom. Deti si posilňujú svalstvo na nohách, učia sa koordinovať svoje pohyby, udržiavať rovnováhu. Obrázky z rozprávky Fireman Sam a jedinečné červeno-žlto-modré sfarbenie zaručia, že vaše dieťatko vynikne vždy a všade. Je to veľmi štýlový a originálny doplnok na športovanie pre každé dieťatko. 

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Hračky majú oblé hrany, aby boli deti počas veselých hier chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Korčule Fireman Sam pre deti sú preto tou najlepšou voľbou pre každé dieťatko. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery23*9*14 cm
Rozmery balenia22*23*14 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,73 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.