Kolieskové korčule Máša a medveď Smoby veľkosť 25-32

Popis produktu

Smoby detské korčule Máša a medveď sú skvelá športová hračka s rozprávkovým motívom, ktorá je vhodná pre dievčatá od 3 rokov. Rozprávka Máša a medveď je dnes medzi deťmi veľmi obľúbená, preto sú tieto korčule nevyhnutným doplnkom aj pre vašu malú princeznú. Detské korčule majú 4 kolieska, preto na nich deti stoja stabilne, môžu sa učiť udržiavať rovnováhu. Majú jednoduchý brzdiaci systém: stačí, ak dieťa prehne chodidlo dopredu a korčule sa dajú zabrzdiť. Najlepšia vec na detských korčuliach Smoby je, že sa dá nastaviť ich veľkosť, korčule rastú s dieťaťom. Majú nastaviteľnú veľkosť 25-32Korčule so 4 kolieskami sú ľahučké, sú zamatové na dotyk. Kolieska zabezpečujú pohodlnú a hladkú jazdu, vďaka ktorej deti strávia mnoho času na čerstvom vzduchu.

Je potrebné učiť deti aktívnemu životnému štýlu, pestovať v nich lásku k prírode a k čerstvému vzduchu. Detské kolieskové korčule Máša a medveď sú na to vynikajúcim prostriedkom. Deti si posilňujú svalstvo na nohách, učia sa koordinovať svoje pohyby, udržiavať rovnováhu. Obrázky z rozprávky Máša a medveď a zeleno-ružové sfarbenie naviac zaručujú, že vaše dieťatko vynikne na každej prechádzke či detskom ihrisku. Je to veľmi štýlový a originálny doplnok pre každé dievča. Rozprávka Máša a medveď je dnes veľmi obľúbená medzi deťmi na celom svete. Máša je nezbedné dievčatko, ktoré miluje huncútstva, pohyb, sladkosti a rado sa pýta veľa otázok. Jej kamarát, medveď Miša, je bývalý cirkusový medveď, ktorý v lese hľadá (neúspešne) zaslúžený oddych. S nezbednou Mášou sa nakoniec skamaráti a spolu zažívajú všelijaké dobrodružstvá. 

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Hračky majú oblé hrany, aby boli deti počas veselých hier chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre malé športovkyne. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov. 

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery25-32 cm
Rozmery balenia22*23*14 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,73 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné