Odrážadlo a chodítko Máša a medveď Smoby Auto 2v1 s opierkou od 10 mes

Popis produktu

Detské odrážadlo Máša a medveď je nádherné dievčenské odrážadlo, vhodné od 10 do 36 mesiacov. Dievčatá ho môžu využiť hneď na dva spôsoby. Od 10 mesiacov, keď začínajú chodiť, použijú autíčko Máša a medveď ako oporu pri prvých krokoch. Nadobúdajú istotu, učia sa chodiť a sprevádzajú ich pri tom obľúbené postavičky z rozprávky. Keď sú deti pri pohybe istejšie, v 12 mesiacoch si sadnú na autíčko a odrážajú sa nožičkami. Deti jazdia samostatne, užívajú si slobodnú jazdu. Odrážadlo rastie s dieťaťom od 10 do 36 mesiacov. Sedadlo na dievčenskom odrážadle je ergonomicky tvarované, sedí sa na ňom veľmi pohodlne. Pod sedadlom autíčka je úložný priestor, kde si môže dieťa uložiť svoje obľúbené hračky alebo iné drobnosti. Kolieska z mäkčeného plastu zaručia hladkú tichú jazdu.

Autíčko má ružovú farbu so zeleným volantom a opierkou, čo sú farby typické pre rozprávku Máša a medveď. V oknách autíčka je dievčatko Máša a medvedík Miša. Rozprávka Máša a medveď, ktorou bol inšpirovaný aj dizajn tohto autíčka, je dnes veľmi obľúbená medzi deťmi na celom svete. Máša je nezbedné dievčatko, ktoré miluje huncútstva, pohyb, sladkosti a rado sa pýta veľa otázok. Jej kamarát, medveď Miša, je bývalý cirkusový medveď, ktorý v lese hľadá (neúspešne) zaslúžený oddych. S nezbednou Mášou sa nakoniec skamaráti a spolu zažívajú všelijaké dobrodružstvá. Na celom svete sa predávajú milióny kníh a DVD s touto rozprávkou, deti si ju veľmi rýchlo obľúbili a podobne si obľúbia aj odrážadlo s týmto rozprávkovým motívom.  Prostredníctvom odrážadla sa dieťa učí udržiavať rovnováhu, posilňuje svalstvo na nohách, hrá sa aktívnym spôsobom. Odrážadlo je skvelou pomôckou pri  pohybovom vývoji vášho dieťaťa. 

Odrážadlo pre dievčatá je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré majú dlhú trvanlivosť. Volant na odrážadle sa dá otáčať do strán o 30 stupňov. Dieťa sa cíti ako pri jazde na ozajstnom aute. Vysoká opierka odrážadla poslúži ako opora pri chodení, ale zaručuje aj vyššiu bezpečnosť pri jazde na autíčku. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký. Je to plast zamatový na dotyk. Hračky tohto výrobcu majú zaoblené hrany, aby sa deti pri hre nezranili a aby boli v bezpečí. Farby a rozprávkový motív odrážadla Smoby podnecuje detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Odrážadlo a chodítko v jednom má rozmery 54*27*40 cm.  Výška sedadla od zeme je 21 cm, šírka sedadla je 17 cm a výška rúčky od zeme je 40 cm. Je ako stvorené aj pre vašu malú princeznú.

Vlastnosti

 • je využiteľné ako chodítko a odrážadlo
 • motív rozprávky Máša a medveď
 • vhodné pre dievčatá
 • volant sa otáča do strán o 30°
 • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
 • pohodlné, ergonomicky tvarované sedadlo
 • úložný priestor pod sedadlom
 • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
 • rastie s dieťaťom od 10 do 36 mesiacov
 • kolesá z mäkčeného plastu
 • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 10 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*27*40 cm
Celková výška40 cm
Rozmery balenia55*24*27 cm
Výška sedacej plochy21 cm
Celková dĺžka54 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,5 kg
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné