Traktor GM Fille Smoby ružový s prívesom

Popis produktu

SMOBY detský traktor GM Fille je originálny šliapací traktor s vlečkou, ktorý je vhodný pre dievčatá od 3 rokov. Detský šliapací traktor otváraciu kapotu, takže pôsobí veľmi realisticky. Je ladený v nežnej ružovej farbe, taskže sa zapáči každému dievčatku. Vzadu je praktický príves na hračky alebo iné pomôcky pre malé šoférky. Vlečka na traktore má 2 kolieska, dá sa odpojiť. Výška sedacej plochy je 37 cm, dieťa teda nesedí príliš vysoko. Pohodlné sedadlo sa dá nastaviť podľa potrieb dieťaťa. Dieťatko tak na svojom traktore sedí veľmi pohodlne a bezpečne, zabaví sa s ním dlhé hodiny. Môže jazdiť po záhrade, ihrisku alebo na prechádzkach s rodičmi a zábavne tak tráviť čas na čerstvom vzduchu. Kolesá traktora sú ovládané volantom, ktorý sa dá otáčať.

Detský traktor pevnú konštrukciu, je vyrobený z kvalitných materiálov. Má dĺžku 136 cm, výšku 56 cm a šírku 45 cm. Je to ideálna hračka pre všetky deti, ktoré sa nemôžu dočkať kedy vyrastú a budú môcť jazdiť na vlastnom aute. Prostredníctvom traktora sa rozvíjajú pohybové a motorické zručnosti dieťaťa. Šliapaním pedálov sa posilňuje svalstvo na nohách. Deti si tiež trénujú reflexy a postreh, naberajú istý pocit zodpovednosti počas šoférovania. Trávia čas vonku na čerstvom vzduchu namiesto času stráveného pri počítači alebo televízii. Keď sa deti hrajú na stavbárov alebo farmárov, rozvíja sa tým ich kreativita a fantázia. Šliapací traktor pre deti poskytuje mnoho možností na hru, vďaka čomu sa veľmi rýchlo stane obľúbenou hračkou aj vášho dievčatka. Traktor má reťazový pohon, jazdí veľmi hladko.

SMOBY je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti s realistickým dizajnom. Plast na hračkách SMOBY je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách SMOBY podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre milovníkov áut. Proces výroby hračiek SMOBY je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. SMOBY je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery136*56*45 cm
Rozmery balenia82*40*57 cm
Hmotnosť6,30 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné