Maxi garáž Berchet Smoby od 18 mes

Popis produktu

Detská maxi garáž Berchet je nádherná a precízne navrhnutá veľká detská garáž s troma poschodiami od francúzskeho výrobcu SMOBY. Garáž má robustnú a pevnú konštrukciu a je vyrobená z odolného plastového materiálu. Poschodová garáž na detské autíčka má tri kruhové podlažia s parkovacími miestami pre malé autíčka. Na poschodie sa dá dostať žltým mechanickým výťahom a dolu sa dá zísť po točitej rampe, ktorá smeruje až nadol. Garáž má na vrchnom poschodí peknú autoumyvárku na udržiavanie autíčok v čistote, na strednom poschodí opravovňu s miestom na skladovanie autíčok a na spodnom poschodí benzínovú pumpu.

Detská garáž je prevedená v kombinácii šedej, modrej, oranžovej a žltej farby, vyzerá veľmi moderne a elegantne a zaručene zaujme každého malého milovníka áut. Pred garážou sa nachádza prírodná plocha s heliportom pre vrtuľník, okolo ktorej vedie rozkladateľná cesta. Detská poschodová garáž bezpečné oblé tvary bez hrán, takže sa deti s hračkou nezrania ani nepoškriabu nábytok. Pekne ozdobí každú detskú izbu a hodí sa ako doplnok k detským dopravným kobercom. Je určená deťom od 18 mesiacov. Hra s detskou garážou je zábavný spôsob ako stráviť voľný čas a zapojiť do hry fantáziu. Garáž pre deti tiež obsahuje pekné nálepky a výrazné vodorovné dopravné značenia.

Deti si hrou s autíčkami už od útleho veku môžu osvojovať základné dopravné princípy a pravidlá cestnej premávky. Hračka je vhodná najmä pre chlapcov. Vďaka veľkosti a priestrannosti garáže sa na nej zahrá aj viacero detí naraz. Vďaka jej nízkej hmotnosti sa dá ľahko prenášať, takže nie je problém hrať sa s autodráhou aj vonku, na čerstvom vzduchu. Renomovaný francúzsky výrobca SMOBY má dlhoročnú tradíciu a skúsenosti vo výrobe detských hračiek pre celý svet nielen v kategórii detské garáže. Výrobky SMOBY sa vyznačujú precíznym spracovaním, vysokou kvalitou a spĺňajú prísne európske normy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.