Kočík Baby Nurse Combi pre bábiku 3v1 Smoby ružovo-biely (74 cm rúčka)

Popis produktu

 SMOBY detský kočík pre bábiku Baby Nurse Combi 3v1 je stabilný a pevný kočík pre detskú bábiku vhodný pre dievčatká od 3 do 7 rokov. Je prevedený v peknej tmavo a svetloružovej farbemodrým lemovaním. Je to veľmi užitočný doplnok pre deti, ktorý dieťa môže používať ako klasický športový kočiar alebo hlboký kočiar. Vanička sa dá použiť ako cestovná postieľka pre bábiku. Pod vaničkou so sklopnou strieškou je veľký úložný priestor, kde si dieťa môže uložiť doplnky alebo iné hračky.

Výška rúčky kočiara pre deti je 74 cm. Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, s pevnou kovovou konštrukciou v kombinácii s odolnými plastami. Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Na jednoduché prenášanie sa kočík dá zložiť. Je to realistická replika ozajstného kočíka. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku.

Produkty SMOBY majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. SMOBY je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Môže sa tak vytvoriť skutočný vzťah. Rozmery kočíka pre deti Baby Nurse sú 70*46*74 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery70*46*74 cm
Celková výška74 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.