Set Maxi Cosi & Quinny stolička Smoby autosedačka a hojdačka 3v1 pre bábiku, ružovo-oranžový

Popis produktu

SMOBY set  doplnkov Maxi-Cosi & Quinny 3v1 je praktická trojkombinácia autosedačky, jedálenskej stoličky pre bábiku a hojdačky pre bábiku v jednom. Výhodou doplnkov pre bábiku je to, že ich dieťa môže využívať v mnohých alternatívach, čo mu prináša viac radosti z hry. Farebné prevedenie doplnkov je vo veľmi príťažlivej kombinácii svetloružovej, šedej a oranžovej a svetloružovej farby. Konštrukciu môžete použiť dvoma spôsobmi, a to v kombinácií s autosedačkou, kedy vytvoríte buď vysokú jedálenskú stoličku so stolom alebo hojdačku pre 42 cm bábiku. Detská autosedačka sa bežne používa počas cestovania, aby bábika bola v bezpečí a ľahko sa prenášala. Autosedačka pre bábiku sa dá vložiť do konštrukcie kočíka Maxi Cosi & Quinny 3v1, ak máte takýto kočík k dispozícií.

Deti radi prenášajú svoju bábiku autom, v praktickej autosedačke pre bábiku, aby si ju mohli vziať všade so sebou. Jedálenská stolička sa využíva na kŕmenie bábiku a dieťa bábiku uspáva v hojdačke.  Doplnky pre bábiku sú určené pre každú bábiku s výškou 42 cm. Autosedačka pre bábikupolohovateľnú rukoväť a zo zadnej strany je malý úložný priestor s bledomodrými dvierkami, na odkladanie hračiek a iných drobností. Konštrukcia setu je kovová, doladená s plastovými úchytmi. Perfektný produkt, ak chce dieťa robiť veci ako mama. 

Bábika má bezpečnostný pás, aby nevypadla. Má ergonomicky tvarovanú rúčku, ideálna pre deti od 3 rokov. Jej výška od zeme je 72 cm. Hlboká časť vaničky sa vďaka bledomodrému držiaku jednoducho prenáša. Má realistický vzhľad ako ozajstný kočík pre deti. Doplnky pre bábiku SMOBY Maxi Cosi & Quinny 3v1 majú pohodlné plastové sedadlo je potiahnuté špeciálnym textilom s bezpečnostným pásom. Je to kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami. Rozmeru setu sú 43*41*72 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery43*41*72 cm
Rozmery balenia34*24*51 cm
Hmotnosť2,90 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.