Autosedačka Maxi Cosi & Quinny pre bábiku Smoby ružovo-oranžová

Popis produktu

Doplnok pre hru dieťaťa s bábikou SMOBY Maxi Cosi & Quinny je unikátna hračka, ktorá dodá hre s bábikou realistický rozmer. Detská autosedačka sa bežne používa počas cestovania, aby bábika bola v bezpečí a ľahko sa prenášala. Autosedačka pre bábiku SMOBY sa dá vložiť do konštrukcie kočíka Maxi Cosi & Quinny, ak máte takýto kočík k dispozícií. Je prevedená v peknej farebnej kombinácii bledoružovej a tmavoružovej farby oranžovým bezpečnostným pásom. Deti radi prenášajú svoju bábiku autom, v praktickej autosedačke pre bábiku, aby si ju mohli vziať všade so sebou.

Autosedačka pre bábiku je potiahnutá kvalitným odnímateľným textilom, má polohovateľnú rukoväť. Perfektný produkt, ak chce dieťa robiť veci ako mama. Bábika má bezpečnostný pás, oranžovej farby, aby nevypadla. Má ergonomicky tvarovanú rúčku, ideálna pre deti od 3 rokov.realistický vzhľad ako ozajstná autosedačka pre deti. Je to kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú či hojdajú.

Produkty SMOBY majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. SMOBY je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Rozmery produktu sú 31*47*35 cm. Na čistenie tkaniny používajte iba ľahko navlhčenú hubku.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*47*35 cm
Rozmery balenia32*25*49 cm
Hmotnosť1,30 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.