Kočík pre bábiku 3v1 Maxi Cosi & Quinny Smoby (70 cm rúčka) bielo-ružový

Popis produktu

Detský kočík pre bábiku Maxi-Cosi & Quinny 3v1 je praktická trojkombinácia hlbokého kočíka pre bábiku, športového kočíka s hlbokým nosidlom autosedačky pre detskú bábiku v jednom. Jeho farebné prevedenie je vo veľmi príťažlivej kombinácii ružovej, bielej a bledoružovej farby. Je to skvelá hračka ako doplnok pre bábiku. Deti sa rady prechádzajú so svojou bábikou vonku v parku, alebo ju radi prenášajú autom v realistickej autosedačke. Vanička kočiara sa dá využiť aj ako postieľka pre bábiku do detskej izby. Kočík pre bábiku je určený pre každú bábiku s výškou 42 cm. Predné koleso kočiarika je silné a dvojité, preto je kočík stabilný a ľahko sa s ním manipuluje.

Kočiarik má pevnú kovovú konštrukciu v kombinácii s plastom, je ľahký a zároveň stabilný. Bábika má bezpečnostný pás, aby nevypadla. Keď sa športová časť vaničky zloží do vodorovnej polohy, a upevní sa na ňu vanička, kočík sa premení na tradičný hlboký kočík. Má ergonomicky tvarovanú rúčku, ideálny pre deti od 3 rokov. Výška madla od zeme je 70 cm. Hlboká časť vaničky sa vďaka držiaku jednoducho prenáša. Má realistický vzhľad ako ozajstný kočík pre deti. Detský kočík pre bábiku Smoby Maxi Cosi & Quinny 3v1 je pohodlný. Plastové sedadlo je potiahnuté špeciálnym textilom s bezpečnostným pásom.

Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami. Úložný priestor má aj zadná časť autosedačky. Autosedačka má nastaviteľnú rukoväť. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Rozmery produktu sú 49*41*70 cm. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností.

Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Je to realistická replika ozajstného detského kočiara. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Detský kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*41*70 cm
Celková výška70 cm výška rúčky
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.