Ružový kočík Maxi-Cosi & Quinny 2v1 pre bábiku Smoby

Popis produktu

SMOBY detský kočík Maxi-Cosi & Quinny 2v1 je nádherná multifunkčná hračka na starostlivosť o bábiku. Je to športový kočík s peknou strieškou a autosedačka v jednom. Ak autosedačku vložíte do konštrukcie kočíka, vytvoríte si ďalšiu kombináciu – klasický hlboký kočiarik pre bábiku. Táto fantastická hračka pre bábiky je vhodná pre dievčatká od 3 rokov. Farebná kombinácia ružovej a bielej pôsobí veľmi štýlovo, zároveň veľmi nežne, preto je to ideálna hračka pre dievčatká. Deti sa radi prechádzajú so svojou bábikou vonku v parku alebo ju radi vozia autom v modernej autosedačke. Kočík na hranie je určený pre bábiku s výškou 42 cm, má tri kolieska. Vpredu je dvojité koleso, vďaka čomu sa kočiarik ľahko otáča a ľahko sa s ním manipuluje. Kočiarik má pevnú kovovú konštrukciu v kombinácii s plastom, je ľahký a zároveň stabilný. Jazdí sa s ním veľmi ľahko a pohodlne.

Detský kočík pre bábiku sa dá veľmi ľahko zmeniť z klasického kočíka na autosedačku alebo hlboký kočík. Konštrukcia sa dá jednoducho poskladať. Autosedačka sa dá využiť pri cestovaní, aby bola bábika v bezpečí. Má bezpečnostný pás ružovej farby, ktorý ladí s celým kočíkom. Tiež má ergonomicky tvarovanú rúčku. Výška rúčky od zeme je 70 cm. Celý kočík má realistický vzhľad, pretože deti milujú hračky, ktoré sú replikami ozajstných predmetov. Detský kočík pre bábiku SMOBY Maxi Cosi & Quinny 2v1 je maximálne pohodlný, plastové sedadlo je potiahnuté špeciálnym  textilom s bezpečnostným pásom. Na jeho čistenie používajte jemne navlhčenú hubku. Autosedačka má nastaviteľnú rukoväť

SMOBY je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti s realistickým dizajnom. Plast na hračkách SMOBY je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky SMOBY majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša. Kočík je výborný doplnok na starostlivosť o bábiku, je ľahký a zamatový na dotyk, takže aj tie najmenšie dievčatká s ním môžu vyraziť do ulíc a zahrať sa na dospelých. Hra s bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvoji jazykových a komunikačných schopností a citov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet, preto neváhajte a zaobstarajte túto skvelú hračku aj vašej malej princeznej.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.